viagra ja topiramaadi (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui liiga palju tegemist, võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust).

See ravim on kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke seda ravimit üks kord päevas hommikul, koos toiduga või ilma. Vältida ravimi võtmise õhtul, et vältida unehäired.

Neelake pikatoimelist kapsel tervikuna. Ärge purustage, murdke või närida.

Järgige hoolikalt arsti poolt antud juhiseid vähendatud kalorsusega dieet ja korrapärase teostamisega. Rääkige oma arstiga enne mistahes treeningprogrammi.

Arst peab teil lõpetada selle ravimi võtmist, kui sa ei kaota teatud kaalu pärast 12-nädalast ravi.

ladustamine

Oluline on, et sa jood ekstra vett iga päev, kui te seda ravimit võtta, et aidata vältida neerukive.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.