variant 2

Kasutab Variant 2

Therapeutic Klass: Rasestumisvastane, progestiini

Farmakoloogilise Klass: progestiini

Ei rasestumisvastane meetod on 100 protsenti efektiivne. Rasestumisvastaseid meetodeid, näiteks operatsioonile saada steriilsed või mitte seksimine on tõhusamad. Ravim ei tohiks kasutada regulaarse rasestumisvastaseid. Arutage oma võimalusi rasestumisvastaseid oma arstiga.

Plan B ® on saadaval üle leti ravimeid naistele 17-aastased ja vanemad, ja on saadaval ainult arsti retsepti naistele nooremad kui 17-aastased. Plan B ® on saadaval spetsiaalse jaotamise programmi nimega mugav juurdepääs, Vastutustundlik Education (CARE) programmi. Plan B Ühe Step® on saadaval üle leti ravimeid iga fertiilses eas naistel.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga levonorgestreeli teismeliste naistel. Ravim võib kasutada rasestumisvastaseid teismeliste emased kuid ei soovitata enne menstruatsiooni.

Enne Kasutades Variant 2

Vastavad uuringud seost vanuse mõju levonorgestreeli ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. See ravim ei ole näidustatud kasutamiseks eakatel naistel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad levonorgestreeli. See ei pruugi olla omased Variant 2. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst või järgige pakendil. See ravim on aeg-ajalt kasutamiseks hädaabi rasestumisvastased. See ei tohiks asendada tavalise rasestumisvastaseid meetod. Võid kasutada seda ravimit mis tahes ajal oma kuu jooksul.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Plan B ® on saadaval üle leti ravimeid naistele 17-aastased ja vanemad, ja on saadaval ainult arsti retsepti naistele nooremad kui 17-aastased. Plan B Ühe Step® on saadaval üle leti ravimeid iga fertiilses eas naistel.

Kui te oksendate 2 tunni jooksul pärast ravimi võtmist, helistada arstile. Arst võib määrata teise tableti eest.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine levonorgestreeli

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid hoolikalt veendumaks seda ravimit töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid.

Kuigi te kasutate seda ravimit raseduse vältimiseks, siis peaks teadma, et selle ravimi kasutamist raseduse ajal võib kahjustada loodet. Arst võib teile rasedustesti enne kui hakkate seda ravimit, veendumaks, et ei ole rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Helistage oma arstile kohe, kui teil on raske alakõhu või kõhuvalu 3 kuni 5 nädalat pärast ravimi võtmist. Teil võib olla raseduse väljaspool emakat (üsa), mida nimetatakse emakaväline rasedus. Emakaväline rasedus võib olla tõsine ja eluohtlik seisund. Samuti võib see põhjustada probleeme, mis võivad raskendada teil rasestuda tulevikus.

Teil võib olla mõned vere määrimist paar päeva pärast selle ravimi võtmist. Kui verejooks kestab rohkem kui 1 nädal, pidage nõu oma arsti kohe.

See ravim võib teie järgmise menstruatsiooni oodatust hiljem paari päeva võrra. Kui järgmise menstruatsiooni pärast selle ravimi võtmist on rohkem kui 1 nädal hiljaks, pidage nõu oma arsti kohe raseduse kindlakstegemiseks.

See ravim ei kaitse teid saada HIV / AIDS või muu sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Kui see on mure teid, rääkige oma arstiga.

Teie regulaarne rasestumisvastaseid meetod nagu rasestumisvastaseid tablette või plaaster ei tööta nii hästi, kui te kasutate seda ravimit. Pärast selle ravimi kasutamist, siis tuleb kasutada kahte rasestumisvastast vahendit. Kasutage rasestumisvastaseid tablette või plaaster koos teise rasestumisvastase, nagu kondoom, diafragma või rasestumisvastase vahu või geeliga ajal mis tahes muul ajal, et sul on sugupoolele samas menstruatsiooni sa kasutada seda ravimit.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Variant 2

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Variant 2 kõrvaltoimed

Variant 2 (levonorgestreeli)

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Hädaabi rasestumisvastased levonorgestreeli, Plan B, Plan B One-Step, etinüülöstradiooli / levonorgestreeli, Ella, ulipristal, Prevenit EÜ Järgmine valik

 või minna liituda Variant 2 tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.