variant 2 suukaudselt, parenteraalselt

Progestiinid on hormoonid.

Kasutab Variant 2

Madala annuse progestiinid kontratseptsiooni kasutatakse raseduse vältimiseks. Muud nimed ainult progestageeni kontratseptiive minipills ja ainult progestageeni pillid (POP). Progestiinid võivad takistada viljastumist takistades naise muna täielikku väljaarendamist.

Samuti progestiinid põhjustada muutusi avamisel emaka, nagu paksenemine emakakaela lima. See raskendab partneri sperma jõuda muna. Viljastamine naise muna temaga partneri sperma on vähem tõenäoline, kui ta võtab, saamine või kasutades progestiini, kuid see võib juhtuda. Isegi nii, progestiinid raskendada viljastatud munarakk kiinduda seintele emakas, raskendades rasestuda.

Ei rasestumisvastane meetod on 100 protsenti efektiivne. Uuringud näitavad, et vähem kui 1 iga 100 naised rasestuvad esimese aasta jooksul kasutamise pärast korralikult saanud süsti ajal. Vähem kui 10 iga 100 naist, kes võtavad progestiinid õigesti suhu rasestumisvastaseid rasestuda ajal kasutamise esimesel aastal. Meetodid, mis ei tööta nii hästi hulka kondoome, membraanid või spermitsiidid. Arutage oma arstiga, mida teie valikud on rasestumisvastaseid.

Progestiini rasestumisvastaste on saadaval ainult arsti retsepti.

Tee kindlasti oma arsti teab, kui olete mingeid erilisi dieeti, nagu madala naatriumisisaldusega või vähese suhkrusisaldusega toit.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Progestiinid on kasutanud noori ja mida ei ole näidatud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui nad teevad täiskasvanutel. Te peate võtma ainult progestageeni suukaudsete rasestumisvastaste iga päev, et neid tööle. Progestiinid ei kaitse sugulisel teel levivate haiguste, riskitegur teismelised. Ei ole teada, kas Depo-Provera Rasestumisvastane süst põhjustab probleeme luude arengut ja kasvu noori ja noori naisi. On oluline, et teie arst teid regulaarselt kasvu probleeme, eriti kui te kasutate seda ravimit 2 aastat või kauem.

Tähtsust Dieet

See ravim on testitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Kasutamine ainult progestiini kontratseptiivide raseduse ajal ei ole soovitatav. Arstid tuleb öelda Raseduse kahtluse korral. Kui kogemata kasutatud raseduse ajal, progestiinid rasestumisvastased vahendid ei tekitanud probleeme.

Kuigi progestiinid erituda rinnapiima, siis väikestes annustes progestiinid rasestumisvastased vahendid ei ole näidanud, et põhjustada probleeme imetavad lapsi. Progestiinid rasestumisvastased vahendid on soovitatav rinnaga toitmise ajal, kui rasestumisvastased vahendid on soovitud.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad progestiini rasestumisvastaseid vahendeid. See ei pruugi olla omased Variant 2. Palun lugege hoolikalt.

Et progestiintoimeaine kasutamine nii ohutu ja usaldusväärne kui võimalik, siis tuleb aru saada, kuidas ja millal võtta ja milliseid tagajärgi võib oodata. Progestiinid rasestumisvastaseid tavaliselt tulevad patsiendi suunas. Loe neid hoolikalt enne pildistamist või selle ravimi kasutamist.

Progestiinid ei kaitse naist suguhaigusi (suguhaiguste), kaasa arvatud inimese immuunpuudulikkuse viirus (HIV) või omandatud immuunpuudulikkuse sündroom (AIDS). Kasutamine lateks (kumm) kondoome või karskus on soovitatav kaitse nimetatud haiguste vastu.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid. Püüdke ravimit iga päev samal ajal, et vähendada võimalust kõrvaltoimeid ja et ta saaks paremini tööle.

Kui kasutate levonorgestreeli tablettravimvormiga rasestumisvastase kiirabi

Kui kasutate medroksüprogesteroon süsti ravimvormi rasestumisvastased vahendid

Kui kasutate suulise progestiini ravimvormi

Järgige oma arsti korraldusi ajakava õige aeg süstiti progestiinid rasestumisvastaseid vahendeid.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Enne Kasutades Variant 2

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Suhe suukaudne ravimvorm (tabletid)

Süstimiseks ravimvormi

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab annust tuleb kohandada vastavalt oma muutuvatele vajadustele ja võimaldab soovimatut mõju tuleb avastada. Need külastused on tavaliselt iga 12 kuu järel, kui te võtate progestiinid suu rasestumisvastaseid.

Progestiinid võivad põhjustada uimasust mõned inimesed. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Õige kasutamine progestiini rasestumisvastaste

On võimalik, et teatud doose võib progestiinide põhjustada ajutist luuhõrenemine, muutes oma hormooni tasakaal. On oluline, et teie arst teadma, kui teil on suurenenud risk osteoporoosi. Mõned asjad, mis võib suurendada oma riski osteoporoosi suitsetamine, kuritarvitavad alkoholi, võttes või rohkelt kofeiini, ja millel on osteoporoosi esinemine perekonnas või lihtsalt luumurrud. Mõned ravimid, nagu näiteks steroidide (kortisooni sarnased ravimid) või Antikonvulsante (arestimise ravimid), võib põhjustada ka luude hõrenemist. See on eriti oluline, et räägiksite arstile kõikidest nendest riskifaktoritest, kui te kasutate Depo-Provera® Rasestumisvastane süst või Depo-SubQ Provera® 104. Need kontratseptiivid võivad põhjustada luude mineraalne tihedus. Arst võib asendada need rasestumisvastased teisega.

Vaginaalne veritsus erinevates kogustes võib esineda tavalise menstruatsiooni ajal esimese 3 kuu jooksul kasutada. See ei ole ebatavaline ja ei tähenda, et sa peaksid lõpetama ravimi. Seda nimetatakse mõnikord ka määrimist, kui veritsus on väike, või läbimurde verejooks, kui see on raskem. Kui see juhtub, jätkavad oma tavalise raviskeemi. Kontrollige koos oma arstiga

Vastamata menstruatsioon võib tekkida. Kui te kahtlustate rasedust, siis peaks kohe arstile helistama.

Kui teil on kavas tahes laboritest, rääkige oma arstile, et te võtate progestiini. Progestiinid võivad muutuda teatud katse tulemused.

Järgmised ravimid võivad vähendada tõhusust progestiinid rasestumisvastaseid

Mõnikord võib arst kasutada neid ravimeid progestiinid kontratseptsiooni, aga arst annab teile erilisi juhiseid järgida, et veenduda oma progestiini töötab korralikult. Et vältida raseduse kasutada veel üht rasestumisvastaseid koos progestiini kui kasutada ka ravim, mis võiks vähendada tõhusust progestiini. Kui kasutate medroksüprogesteroon süsti rasestumisvastase vahendina, jätkuvalt kasutada back-up rasestumisvastaseid enne, kui olete oma järgmise süsti, isegi siis, kui ravim, mis mõjutab rasestumisvastaste katkestatakse. Kui kasutate suulise tabletti, jätkub kasutades back-up rasestumisvastaseid terve tsükkel (ehk 4 nädalat), isegi siis, kui ravim, mis mõjutab rasestumisvastaste katkestatakse.

Kui te oksendate oma suulise ainult progestageeni rasestumisvastase mingil põhjusel mõne tunni jooksul pärast pildistamist, ei võta teise annuse manustamist. Tagasi regulaarse annustamise ja kasutada täiendavat back-up rasestumisvastaseid 48 tundi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Variant 2

Variant 2 kõrvaltoimed

Kui te saate levonorgestreeli tabletid rasestumisvastase kiirabi ja oksendab 1 tund enne kas ravimi annust, võtke ühendust oma arstiga, et arutada, kas tuleb annust korrata.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Mitte kõik eespool loetletud kõrvaltoimed on esinenud iga nendest ravimitest, kuid nad on teatatud vähemalt üks neist. Kõik progestiinide on sarnased, nii mistahes eespool kõrvaltoimed võivad esineda koos mõnda nendest ravimitest.

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib teie keha on vaja aega, et kohaneda. Aeg, see võtab sõltub meditsiini kasutad ja kui kaua seda kasutanud. Selle aja jooksul, pidage nõu oma arsti, kui te märkate mõnda järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.