Valu (PDQ®): Toetusravi [] – Üldteave valu

Vähk või vähiravi võib põhjustada valu tunda.

See täiendav ja alternatiivne meditsiin (CAM) andmed kokkuvõte annab ülevaate kasutamise piimohakas nii ravi ja täiendus agent vähki põdevate inimeste; Kokkuvõte sisaldab lühiajalugu piimohakas, ülevaate labori uuringud ja kliiniliste uuringute ja kirjeldus seotud kahjulikke mõjusid piimaohaka kasutamine; Kokkuvõtte sisaldab järgmisi olulisi INFORMATSI; Piimaohaka on taim, mille viljad ja seemned on kasutatud üle 2000 aasta …

Valu kontrolli saab parandada oma elukvaliteeti.

Valu saab kontrollida enamikus vähihaigetel. Kuigi vähk valu ei ole alati võimalik leevendada täiesti olemas viise, et vähendada valu enamikul patsientidest. Valu kontrolli saab parandada oma elukvaliteeti läbi kogu oma vähiravi ja pärast selle lõppu.

Valu võib ravida enne, selle ajal ja pärast diagnostika- ja raviprotseduurid.

Paljud diagnostika ja ravi protseduurid on valulikud. See aitab alustada valu kontrolli enne protseduuri algust. Mõned ravimid võivad kasutada, et aidata teil on tunne, rahulik ja magama. Hooldamine nagu kujundeid või lõõgastuda aitab ka kontrolli valu ja ärevuse raviga seotud. Teades, mis juhtub menetluse ajal ning võttes sugulane või sõber sinuga võib aidata alandada ärevus.

Iga patsient vajab isiklik plaan, et kontrollida vähi valu.

Iga inimese diagnoosi, vähk etapil vastuseks valu ja isikliku meeldib ja ei meeldi on erinevad. Sel põhjusel igale patsiendile vajab isiklik plaan vähktõve kontrolli all hoidmiseks valu. Sa, oma pere ja oma tervishoiu meeskond saab teha koostööd, et hallata oma valu. Osana oma valu kontrolli kava, oma tervishoiuteenuse osutaja annab teile ja teie pereliikmed kirjalikud juhised, et kontrollida oma valu kodus. Uuri, kes siis tuleb helistada, kui teil on küsimusi.

Käesolev kokkuvõte on umbes, kuidas kontrollida vähi raviks täiskasvanutel, sealhulgas järgmised

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute