valmistub oma ametisse – insult

Insult pooleli diagnoositakse tavaliselt haiglas. Kui oled insuldi teie viivitamatut ravi keskendub minimeerides ajukahjustus. Kui sa ei ole veel olnud insult, kuid sa oled mures oma tuleviku ohtu, saate arutada oma probleeme arsti juures järgmisel plaanitud kohtumine.

Mida ootate oma arsti

Traumapunkti, võite näha erakorralise meditsiini spetsialist või arsti koolitatud aju tingimused (neuroloog), samuti õdede ja meditsiinitehnika.

Teie päästemeeskonna esimene prioriteet stabiliseerida teie sümptomid ja üldine tervislik seisund. Siis nad kindlaks, kas sul on insult. Arstid püüavad leida põhjus oma insult, et määrata kõige sobivamat ravi.

Kui otsite oma arstiga nõu toimunud plaanilise ametisse arst hindab oma insuldi riskifaktoritega ja südamehaigused. Teie arutelu keskendub vältida neid ohte, nagu ei suitsetamist või narkootikumid. Arst ka arutavad elustiili strateegiaid või ravimeid kõrge vererõhu, kolesterooli ja muude insuldi riskifaktorid.

Mõningatel juhtudel võib arst soovitada teatavaid teste ja protseduure. Need aitavad arstil paremini mõista oma insuldi riski. Samuti võivad nad aidata ravida aluseks tingimused, mis võivad suurendada teie risk.