valmistub oma ametisse – Ebsteini anomaalia

Mida sa saad teha

Mida ootate oma arsti

Kui teie või teie laps ei ole mingeid märke või sümptomeid probleemid südamega, võib arst kahtlustan probleem ainult siis, kui ta kuuleb südame kõlab rutiinsel eksami.

Kuigi paljud inimesed on ebanormaalne südame helid, nagu südamekahin, nad tavaliselt pärast pole vaja muretseda. Kuid oma arsti või teie lapse arst võivad teid arsti juurde, kes on spetsialiseerunud ravivad südamehaiguste (kardioloog) diagnoosida põhjus südame helid.

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja seal on sageli palju arutada, see on hea mõte, et jõuda hästi ettevalmistatud. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja mida oodata oma arsti.

Oma aega arsti on piiratud, seega valmistades küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos. Sest Ebsteini anomaalia, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida küsimusi enne konsultatsiooni igal ajal, et te ei saa aru midagi.

Arst võib küsida mitmeid küsimusi. Olles valmis vastama neile võivad endale aeg minna üle kõik punktid soovite veeta rohkem aega. Arst võib teha