valmistub oma ametisse

Sa oled tõenäoliselt alustada nähes oma perearsti või üldarsti. Kuid mõnel juhul, kui helistate luua kokkusaamine, siis võib nimetatud kohe spetsialisti, nagu arst on koolitatud aju ja närvisüsteemi tingimused (neuroloog) või neuroloog koolitatud epilepsia (epileptologist).

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja kuna seal on sageli palju rääkida, et see on hea mõte olema hästi ette valmistatud oma ametisse. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja mida oodata oma arsti.

Hoia üksikasjalik arestimise kalender. Iga kord, kui arestimine toimub, kirjutada aega tüüpi krampide olete kogenud ja kui kaua see kestis. Samuti märkige üles kõik asjaolud, näiteks vastamata ravimeid, magamatus, suurenenud stress, menstruatsiooni või muid üritusi, mis võivad põhjustada krampe.

Pöörduge sisend, kes võivad jälgida oma krambid, sealhulgas perekonna, sõprade ja töökaaslastega, nii et saate salvestada informatsiooni sa ei pruugi teada.

Võtke pereliige või sõber kaasa. Mõnikord võib olla raske meeles pidada kogu teave teile jooksul ametisse nimetamisest. Keegi, kes saadab meenub midagi, mida sa vastamata või unustasin.

Mida sa saad teha

Samuti, kuna te ei pruugi olla teadlikud kõik, mis juhtub siis, kui sul on krambid, võib arst esitada küsimusi, et keegi, kes on näinud neid.

Mida ootate oma arsti

Ettevalmistused küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos oma arstiga. Nimekiri oma küsimustele kõige olulisem vähem oluline juhul, kui aeg otsa saab. Epilepsia, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida küsimusi enne konsultatsiooni igal ajal, et te ei saa aru midagi.

Arst võib paluda teil mitmeid küsimusi

Teatud tingimused ja tegevused võivad tekitada krampe, nii et see võib olla kasulik

Mida saab teha vahepeal

Samuti on oluline, et alustada hoides samamoodi oma krambid, enne kui külastada oma arsti.

külastada oma arsti