Vaimse Tervise: Keha Dysmorphic Disorder

Keha düsmorfsete häire (BDD) on selge psüühikahäire, kus inimene on sümptomid haigusest, kuid sümptomid ei saa täielikult seletada tegeliku füüsilise häire. Inimesed BDD on hõivatud ette kujutada omapäi või väike defekt, et teised sageli ei näe. Selle tulemusena selle haigusega inimestest näevad end kui “kole” ja sageli vältida sotsiaalset kokkupuude teistega või pöörduda ilukirurgia proovida parandada oma välimust.

Sel sügisel, USA Network on õhu 100. episood tabanud detektiivi sarja, Monk. “See peaks olema väga lõbus,” ütleb näitleja Tony Shalhoub, 54, kes on mänginud pealkiri iseloomu seitse hooaega. “Eriti kuna Monk tõesti meeldib number 100. €; Adrian Monk, need ei ole asjaga kursis, on soe ja murtud detektiiv, kes on obsessiiv-kompulsiivne häire (OKH), vaimuhaigus konkreetsed tunnused, et Shalhoub ütleb kõik ei ole nii raske, et teda samastada. Brilliant kuritegevuse võitleja …

Inimesed, obsessiiv-kompulsiivse häire (OCD) on korduvad ja piinavad mõtted, hirmud või pilte (kinnisideed), et nad ei saa kontrollida. Ärevus (närvilisus) toodetud need mõtted viib tungiv vajadus täita teatud rituaalid või rutiin (kompulsioone). Mis BDD, inimese mure defekt põhjustab tihti rituaalne käitumine, näiteks pidevalt peeglisse vaadata või valides nahal. Isik BDD lõpuks muutub nii kinnisideeks defekt, et tema sotsiaalse, töö ja kodu töö kannatab.

BDD on krooniline (pikaajaline) häire, mis mõjutab mehi ja naisi võrdselt. See algab tavaliselt teismeeas või varajases täiskasvanueas.

Kõige tavalisem murettekitavaid inimeste BDD hulka

Muud Murekohtadeks suurus peenis, lihased, rinnad, reied, tuharad, ja olemasolu teatud keha lõhnu.

Naha puudusi: Nendeks kortsud, armid, akne ja plekid; Juuksed: See võib hõlmata pea või keha karvad või karvade puudumine; Näojoonte: Väga sageli hõlmab see nina, kuid see võib tähendada, kuju ja suurus ühtegi funktsiooni; Kehakaal: põdejatele võib painama nende kaalu või lihastoonust.

Mõned hoiatussildid, et inimene võib olla BDD hulka

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest