Vaimse tervise hindamise

Vaimse tervise hindamise annab oma arsti üldpildi sellest, kui hästi sa tunned emotsionaalselt ja kui hästi suudavad mõelda, arutleda ja meeles pidada (kognitiivse funktsioneerimise). Arst küsida küsimusi ja uurida teid. Sa võid vastata mõnele arsti küsimused kirjalikult. Arst pöörata tähelepanu, kuidas sa vaatad ja meeleolu, käitumist, Mõtlemis-, mälu ja võime ennast väljendada. Arst ka küsida küsimusi, kuidas sa saad koos teiste inimestega, sealhulgas oma pere ja sõpradega. Vahel hindamine hõlmab laboratoorsed uuringud, nagu vere- või uriinianalüüsi.

Aasta tagasi, vastavalt uudised, Corrine Leclair-karjuma, siis 29, rääkisin oma mobiiltelefon sõites Concord, N.H. Teine juht, Carissa Williams, siis 23, karjus tema, siis tõmmatakse ees. Kui ta jõudis maanteel on-ramp, Williams lõpetas tema auto, sai välja (jättes enda laps autos), ronis Leclair-karjuma auto, ja tulistas teda uimastada relv – vaatamata Leclair-karjuma hüüab, et ta oli rase; Leclair-karjuma ja oma last olid korras. Williams mõisteti süüdi …

Vaimse tervise hindamise laps on suunatud lapse vanusest ja arengutasemele.

Vaimse tervise hindamise tehakse

Kui sul on vaimse tervise hindamise, sest sul on spetsiifilisi sümptomeid, siis võib paluda päevikut või ajakirja paar päeva enne oma ametisse. Mõne hinnangu, siis võib küsida, et tuua pereliige või sõber sinuga, keegi, kes saab kirjeldada oma sümptomeid oma seisukohta.

Kui laps on kontrollitud käitumise probleeme, siis võib paluda päevikut või ajakirja, kuidas ta käitub paar päeva. Teie lapse õpetaja võib vaja vastata küsimustele, kuidas teie laps käitub koolis.

Uuri ja kontrollida vaimse tervise probleemide, nagu ärevus, depressioon, skisofreenia, Alzheimeri tõbi, ja anorexia nervosa; Abi vahet vaimse ja füüsilise tervise probleeme; Hinnake isik, kes on nimetatud vaimse tervise ravi, sest probleeme koolis, tööl, või koju. Näiteks vaimse tervise hindamise võib kasutada teada saada, kas lapsel on õpiraskused või käitumishäireid nagu hüperaktiivsus tähelepanu puudulikkusega (ADHD), käitumishäire (CD), või obsessiiv-kompulsiivse häire (OCD); Saate vaimse tervise isik, kes on olnud hospitaliseeritud või vahistatud kuritegu, nagu joobes juhtimise ja füüsilist vägivalda.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest