Uus Parent Sleep, teostamine ja toitumine

Nagu vanem, siis võib olla nii hõivatud, keskendudes oma lapsele, et see on lihtne ignoreerida oma heaolu.

Sinu laps vajab sind oma parima. Nüüd, et sa oled maratoni vastsündinud etapil on aeg veenduge, et jätta välja aega õige ravi ennast.

Keskendu need kolm valdkonda, et suurendada oma energia ja saada tagasi teatud kontrolli.

Beebi Development See nädal

Sleep. Lugupidamisega, et on. Nüüd, kui beebi liikvel, peate kõik oma energiat, et hoida koos temaga. Kasutage oma enam magada korda, et veenduda, et te saate piisavalt aknaluugid silma. (Kui ta läheb alla varakult ning ärkamine varakult, pead järgima tema eeskuju .; teostamine; väljatöötamine aitab teil saada sobivad, kustutada oma peaga, ja annab sulle energiat. Võib-olla teie partner saab vaadata beebi esimese asjana hommikul, kui sa minema jooksma, või saate pop treening DVD ajal naptime. Võttes pika jalutuskäigu beebi vedaja loeb liiga; Smart suupisteid. Tee punkti ladustamine kuni terve hammustab saab haarata kohta mine, nagu pähklid, puuviljad ja jogurt. Nii et sa ei saa kiusatus osta kommi või muud maiused, mis võib anda teile kiire löögi energiat, et varsti fizzles.

Mänguaeg ei ole lihtsalt lõbus oma lapsele – see, kuidas ta saab teada maailmast. Anna talle uue objekti ja vaadata teda pista see oma suu tilk seda, veereta seda, ja muuta selle üle, kui ta avastab, kõike ta suudab seda.

Te võite märgata neid kasvab märke kognitiivset arengut

Võite küsida umbes

Teie lapse tähelepanuvõimet kasvab. Ta kasutas liikuda ühest mänguasi järgmise paari sekundiga, kuid nüüd on ta saab keskenduda sama objekti pikema aja jooksul; Ta hakanud kasutama objekte korrektselt. Ta imiteerib viisi, kuidas juua pudel, telefoninumbrite ja harja oma juukseid. Ta on hakanud mõistma, et iga objekt on oma ülesanne; Ta võib hakata punkti objektide kohta. Kui midagi saagi tema huvi, ta tahab veenduda, et te vaatate seda ka.

Anger. Kas see emotsioon beebi tunda? Vastus on jah. Kui te võtate midagi, mis ta tahab temast eemale, ta võib olla vihane; Walking. Paljud lapsed on võimelised võtma mõne sammu selles eas. Teised on veidi vähem enesekindlad ning püüab veidi hiljem; Turvalisuse tekk. Kui ta ei ole veel kindlaks määratud objekt, mis ta leiab lohutust, kui ta on ärritunud, ta ilmselt varsti. See võib olla kasulik vahend, mis aitab tal rahuneda ja saab hea osa tema magamaminekut rutiinne.

Kaitseme Baby alates infectio; Beebi Vision: Mida Teie laps Vaata, Abi beebi ekseem

Varajasi märke Kuulmise Los; Kaitsta oma lapsi: Get Your Shot; Mikroobe on päevahoiu: küsimused küsida