ülevaade – veenilaiendid

Tavaliselt veenid tagasi veri ülejäänud keha oma südant, nii et veri ei tohi ringlusse. Tulles tagasi verd südamesse, on veenid jalad peavad vastu töötada raskust. Veenilaiendid võivad olla tingitud nõrgenenud ventiilid (saamatud klapid) jooksul veenides, mis võimaldavad vere ühendada oma veenid asemel reisib oma südames.

veenilaiendid

veenilaiendid

Spider veenides tunduvad nii õhuke, punased jooned või weblike võrgustike veresooned naha pinnale. Spider veenides, kerge vorm veenilaiendid, tavaliselt ilmuvad ja jalad.

Veenilaiendid on okslik, laienenud veenid. Iga veeni võib muutuda veenilaiendite, kuid veenid enim mõjutatud on need jalad ja jalad. Seda sellepärast, et seistes ja kõndides püsti suurendab rõhku veenides alakeha.

Spider veenides

Paljude inimeste jaoks, veenilaiendid ja kapillaarilaiendid – ühine, kerge variatsioon veenilaiendid – lihtsalt kosmeetiline probleem. Sest teised inimesed, veenilaiendid võivad põhjustada liigeste valu valu ja ebamugavust. Vahel veenilaiendid kaasa rohkem tõsised probleemid.

Spider veenides

Veenilaiendid võivad olla ka märk kõrgem risk teiste vereringehäired. Ravi võib hõlmata eneseabi meetmete või menetluste arst sulgeda või eemaldada veenides.

Veenilaiendite ravi