ülevaade – onkoloogia (meditsiiniline)

onkoloogid töötavad eksperdid ja hooldajatele peaaegu kõikide erialade, et anda, personaliseeritud ravi.

Onkoloogia on üks suurimaid, kõige põhjalikum vähi diagnoosimise ja ravi programme maailmas. Igal aastal tuhandeid inimesi, kes on mõni rohkem kui 200 liiki vähi ravi taotlevad alates onkoloogid ja muude vähi eksperdid.

Onkoloogide spetsialiseerunud juhtimise medikamentoosne ravi inimestele Varases ja kaugelearenenud vähk, mis mõjutavad organite lihased, luud ja sidekude. Kuid inimesed, mõned varajases staadiumis vähk võib ravida operatsiooni või kiiritusravi üksi ja ei vaja hoolt onkoloog.

Hooldamine haldab onkoloogid hulka

Onkoloogid on laialdased kogemused diagnoosi ja ravi igasugune vähk, sealhulgas

Et mõista lähenemine ravivad vere- ja vereloomeelundite, nagu leukeemia ja lümfoom, külastada hematoloogia leht.

Inimesed, kellel on vähk, kes otsivad ravi on juurdepääs kõiki ravivõimalusi, sealhulgas standardsed ja eksperimentaalset ravi. onkoloogid koostööd eksperdid kõigis teistes osakondades oleks koordineeritud ja integreeritud, multidistsiplinaarse ravi inimestele kõik vähivormid.

Onkoloogid on aktiivsed vähikeskuses poolt määratud National Cancer Institute (NCI) terviklik vähi keskus. See on ainus NCI-määratud põhjalik vähikeskuses kolm saite – Arizona, Florida ja Minnesota. Vähk Center auastmed top astme vähi keskused vähiuuringute, ravi ja haridus.

osutajad on kogemusi ja vahendeid, et anda personaalset ravi.

Inimesed, kellel on vähk, kes otsivad ravi leida eksperdid varustatud teadmisi ja vahendeid, et tagada parim ravi

Research. Uudne ravim, immunoloogiline, bioloogilise suunatud ravimeetodid ja geeniteraapiat uuritakse intensiivselt osakonnas, et teha kindlaks nende potentsiaali vähiravi.

See kliinilise asjatundlikkuse joondub tugevalt teadusprogrammide Cancer Center. Tihe seos kliinilise ravi ja teadus võimaldab patisenti registreeruda tipptasemel kliinilises vähi uuringutele, saavad kõige arenenum ravi ja õppida oma haigusega aktiivselt osaleda otsuseid oma ravi.

Collaborative hooldus. Täielik meeskond onkoloogid ja sellega spetsialiseerunud tervishoiutöötajate onkoloogias võib leida kolm ülikoolilinnakud.

Onkoloogia meeskond teeb tihedat koostööd kolleegidega, kes on spetsialiseerunud sisehaiguste, radioloogia, meditsiinigeneetika, neuroloogia, patoloogia ja teised saabuma täpset diagnoosi ja aitab kohandada sobiv, individualiseeritud ravi plaan.

Selleks, et pakkuda efektiivset ravi, onkoloogid koostööd kolleegidega valgendustehnoloogiat, kirurgia, ortopeediline kirurgia, ilukirurgia, palliatiivne ravi, psühhiaatria ja psühholoogia, ja füsiaatria ja taastusravi.

Keskendunud teile. onkoloogid pakkuda personaalset, kogu inimese hoolt inimeste vähki. Nad on pühendunud sõidu põhimõte sätestatud poolt asutajatest, et “parim patsiendi huvides on ainus huvi pidada.”

Onkoloogid on pühendunud personaalne lähenemine vähi ravi. Nad keskenduvad isiklikule samuti meditsiiniliste vajadustega inimeste vähki, pakkudes erinevaid teenuseid patsientidele ja nende peredele.

eksperdid pakuvad isiklikku, kogu inimese ravi neile, kellel vähk.

Alates oma asutamisest rohkem kui 150 aastat tagasi, on pakkunud vähiravi. Tuhanded inimesed tulevad vähi ravi igal aastal. Mõne jaoks tulevad oli viimase abinõuna. Sagedamini vähki põdevate inimeste valida alguses oma diagnoosi juurdepääsu rohkem ravivõimalusi võidelda oma vähk, ja kogeda paremaid tulemusi ja kiirema paranemise ja ellujäämine.

Tervishoiusüsteemi kliinikud, haiglad ja tervishoiuasutused teenindavad enam kui 70 kogukonna Iowa, Wisconsin ja Minnesota. Need saidid tuua vähi ravi oma kohalikele kogukondadele.