ülevaade – LOR (ent) Minnesota

Department of Otorinolarüngoloogia (kõrva, nina ja kurgu või ENT) pakub kõiki Meditsiinilise ja kirurgilise teenuseid täiskasvanud ja pediaatriliste patsientide pea ja kaela häired ja haigused.

Otorinolarüngoloogia sisaldab rohkem kui 30 spetsialisti, mistõttu on üks maailma suurimaid ENT rühmad. Osakonna sisaldab subspecialists sisse

Kogenud arstid Otorinolarüngoloogia koos töötada ja teiste erialade, eriti kõne patoloogia, oftalmoloogia, Pediatrics, neuroloogia, neurokirurgia, dermatoloogia, allergia ja immunoloogia, Kopsu Meditsiin ja onkoloogia pakkuda terviklikku ravi tuhandeid patsiente aastas.

Arsti teadlaste Otorinolarüngoloogia aitab arendada ja parandada patsientide ravivõimalusi. Tuginedes edusammud on tehtud nimetatud teadus- ja oma teadmisi, spetsialistid suudavad pakkuda tipptasemel ravi võimalusi, nagu transoraalses robotite operatsiooni.

On jagamine Blog

on seas parim Haiglad kõrva, nina ja kurk poolt USA Uudised & World Report.

Melissa Schultz kirjutab oma poja Nicki salapärane haigus ja tema ravi. “Kui mu poeg tuli maha salapärane haigus, ei ole arst tundus hoida. Lõpuks meeskond lähenemine ja positiivne mõtlemine andis meile lootust.”

külastada oma arsti