üle leti akne tooted: mis toimib ja miks

Toimeained akne tooteid

Uuri, kuidas akne tooted erinevad, missugused põhilised koostisosad otsida ja kuidas neid kasutada parimaid tulemusi.

Paljud üle leti (OTC) akne tooted on saadaval raviks kerge kuni mõõduka akne või perioodiline sõrmikud. Nende hulka kuuluvad puhastust vedelikud, geelid, vahud ja towelettes, Pealejäetavad ja ravi või komplekte. Kuidas sa tead, millest üks on teie jaoks parim?

Enne kui otsustada, kuidas OTC akne tooted töötavad ja milliseid koostisosi otsima. Siis arendada õrn nahahoolduse raviskeemi ravida ja vältida akne.

Food and Drug Administration hoiatab, et mõned populaarsed OTC akne tooteid võib põhjustada tõsist reaktsiooni, sealhulgas kurgupitsitust ja näo, huulte või keele. Seda tüüpi reaktsioon on üsna haruldane, seega ei saa segamini ajada punetus, ärritus või kihelus, mis võivad tekkida, kui olete kasutanud selliseid tooteid.

Akne tooted töötavad erinevalt, sõltuvalt nende toimeaineid. Mõned OTC akne tooted töötavad tappes põhjustavate bakterite akne põletik. Teised eemaldada liigne õli nahalt või kiirendada kasvu uute naharakkude ja eemaldamist surnud naharakud. Mõned akne tooteid teha nende kombinatsioon asju.

Siin on ühised toimeaineid leidub OTC akne tooteid ja kuidas nad töötavad ravida akne.