Toitumine Cancer Care (PDQ®): Toetusravi [] -Umbes See PDQ kokkuvõte

Käesoleva kokkuvõte

Epidemiolog; Vanuse järgi kohandatud esinemissagedus kartsinoidtuumoreid maailma on umbes 2 per 100000 inimest. [1,2] Keskmine vanus diagnoosimisel on 61,4 aastat. [3] kartsinoidtuumoreid moodustavad umbes 0,5% kõikidest äsja diagnoositud pahaloomuliste. [2,3; Anatom; Kartsinoidtuumoreid on haruldased, aeglase kasvuga kasvajaid, mis pärinevad rakud hajus neuroendokriinse süsteemi. Nad esinevad kõige sagedamini kudedes saadud embrüonaalsete sooles. Foregut kasvajad, mis moodustavad kuni 25% juhtudest, tekivad …

Arvustajad ja uuendused

Käesolev kokkuvõte on regulaarselt üle vaadata ja vajaduse korral uuendab poolt PDQ Toetav ja palliatiivne Toimetus, mis on keeleliselt iseseisev National Cancer Institute (). Kokkuvõte kajastab sõltumatu ülevaate kirjandusest ja ei kujuta endast poliitilist avaldust või National Institutes of Health (NIH).

Juhatuse liikmed Review hiljuti avaldatud artikleid iga kuu teha kindlaks, kas artikkel peaks

Muudatused kokkuvõtted tehakse läbi konsensuse protsess, mille juhatuse liikmed hinnata tõenduse avaldatud artikleid ja otsustada, kuidas tuleks artikli kokkuvõttes.

Plii ülevaatajad Toitumine Cancer Care on

Kommentaare või küsimusi kokkuvõte sisu tuleb esitada Cancer.gov läbi veebilehekülje Võta vorm. Ärge võtke üksikute juhatuse liikmed küsimusi või kommentaare kokkuvõtteid. Juhatuse liikmed ei reageeri järelepärimistele.

Tasemed Evidence

Mõned viide tsitaadid selles kokkuvõttes on kaasas tasandil Tõendite nimetust. Neid nimetusi eesmärk on aidata lugejatel hinnata nende tugevust toetava tõendusmaterjali kasutamise konkreetsed sekkumised või lähenemisviise. PDQ Toetav ja palliatiivne Toimetus kasutab ametlikku tõendit järjestamise süsteemi väljatöötamisel tasandil Tõendite nimetusi.

Kasutusluba See kokkuvõte

PDQ on registreeritud kaubamärk. Kuigi sisu PDQ dokumente võib vabalt kasutada nii teksti, see ei ole võimalik tuvastada kui PDQ vähi andmete kokkuvõttes, kui see esitatakse tervikuna ja uuendatakse regulaarselt. Kuid autor oleks lubatud kirjutada lause nagu ” ‘s PDQ vähi informatsiooni kokkuvõte rinnavähi ennetamise sätestab riske lühidalt: [hulka väljavõte kokkuvõte].”