teiste nimede uneapnoe

Selles Dr Susan Redline ja Harvard Medical School / Brigham ja naiste haigla räägib oma jätkuvat uneapnoe teadus. Uneapnoe on ühine haigus, mis võib suurendada oma riski kõrge vererõhu, südameatakk, insult, südame rütmihäired (ebaregulaarne südametegevus), südamepuudulikkus, rasvumine ja diabeet.

Üks dr Redline projektid, südamelöökide uuring, on võrreldes ravi uneapnoe, et näha, kas nad alandavad südamehaiguste riski. Selle tulemused teadus, mis on rahastatud Ameerika taastamise ja reinvesteerimise seadus 2009, võib aidata vähendada surmade infarkti ja insuldi.

See näitab, kui Jim, isa kaks noort tüdrukut, on hakkama võttes uneapnoe. Sümptomid nagu ärkamine väsinud ja uinumine sõidu pikki vahemaid tehtud Jim mures tema tervise. Kuigi Jim magas, tema abikaasa märganud norskamine ja pikka vaikust järgneb gasps.

Soovivad parem elukvaliteet, Jim otsis nõu oma arstiga, kes soovitas magada uuring. Selle tulemusena une uuringus Jim diagnoositi raske obstruktiivne uneapnoe ja Ettenähtud ravi CPAP masin. CPAP annab kerge õhusurve et avada hingamisteid une ajal.

Seotud direktori Message

Jim selgitab, et kohaneda CPAP ravi oli alguses raske, ja tema võimetus jääda ravi viinud rohkem sümptomeid. Kuid pärast kasutades CPAP masin regulaarselt, Jim tunneb paremini ja on rohkem energiat, et teha tegevust oma lastega.

Lisateavet elavad ja haldamise uneapnoe minna Health Teemasid Uneapnoe artikkel.

Unehäirete ja unepuuduse: Parem tervishoid teadusuuringute