Teetähised 4-aastased – Teema ülevaade

Lapsed arenevad tavaliselt loomulikul, prognoositav jada ühest arengu verstapost kõrval. Aga iga laps kasvab ja saavutab oskusi enda tempos. Mõned lapsed võivad olla arenenud ühes valdkonnas, nagu keel, kuid selle taga teises, nagu sensoorse ja motoorse arengu.

Enamik lapsi vanuses 4

Et näha kõrge ja madala protsentiili normaalkaalus ja kasvu minna www.cdc.gov/growthcharts.

Enamik lapsi vanuses 4

Enamik lapsi vanuses 4

Saanud umbes 4,4 naela (2 kg) ja kasvanud umbes 3. (8 cm), kuna oma kolmanda sünnipäeva.

Võib öelda oma ees- ja perekonnanimi; Mõistma kontseptsiooni lugedes ja võivad teada mõned numbrid; Paremini mõista mõistete aeg; Oskab nimetada mõningaid värve; Mõista erinevust asju, mis on sama ja asjad, mis on erinevad; On teadlikud oma soo ja suudab tuvastada sugu teised; Aru, et sündmused on omavahel seotud, kuigi nende tõlgendus ei pruugi alati olla loogiline. Näiteks võib laps aru loogikast, et klaas võib puruneda, kui tabas koos rock. Aga ta võib ikka visata kivi mõtlemine, et see ei riku selle aja (maagiline mõtlemine); Tea vahet fantaasia ja reaalsuse. Aga nad veel mängida “teeselda”, mis muutub üha leidlik. Samuti võib ähmastada fantaasia ja reaalsuse kui nad on stressis või on äärmuslikud emotsioonid. Nad võivad töötada uusi hirme tagajärjel nende aktiivne kujutlusvõime.

Vaata ise, kui kogu rahvale, kelle keha, meele ja tundeid; On teadlikud, et neid saab haiget füüsiliselt, mis mõnikord põhjustab nende suhtes väga tundlik oma keha; On huvitatud uusi kogemusi; Koostööd teiste lastega ja abiga, saab rääkida konfliktidele lahendus; Vaheldumisi on nõudlik ja koostöö; Kleit ja lahti riietuma ise; Teeskle, et ema või isa mängu ajal; On märgatavalt iseseisvam.