Tee Halloween Vähem hirmutav oma toitumist

Halloween saab hirmutav puhkus täiskasvanutele, kuid mitte sellepärast, et saatanlik dekoratsioonid ja kummitab maja. Sest inimesed, kes on töötanud kõvasti, et heita liigsed kilod, puhkus, mis tähistab fun-size kristalliseerunud baari saab lausa hirmutav.

Mida eksperdid viitavad Halloweeni ajal inimestele, kes kiusab kommi, kuid püüab kärpima?

Uskuge või mitte, “ma soovitaks süüa šokolaadi,” ütleb David Levitsky, PhD, professor toitumine ja psühholoogia Cornelli Ülikooli.

“Seal on mitmeid põhjuseid, kuid peamine on see, et kui sa ütled endale, et sa ei saa seda, mida ihkama seda,” ütleb ta talle intervjuu.

Peatus lase ennast; Süüa kolm söögikorda päevas (sööki sa tõeliselt nautida); Lõpeta söömine siis, kui olete rahul, teades, et teil on veel üks mõnus eine, kui oled näljane uuesti.

Viis lõbus suurusega Snickers lisab kuni 400 kalorit, mis sa võiksid teha kuni järgmisel päeval vahele juua, suupiste või magustoidu, soovitab Levitsky. Näiteks vahele oma tavalist maitsestatud kohvijook – ütleme, 16-unts valge šokolaadi mocha – säästab umbes 500 kalorit. Loobudes suupiste 1 unts kreekerid ja 1 unts juustu säästab umbes 240 kalorit.

Ellyn Satter, RD, MS, LCSW autor oma lapse kaal: aidata kahjustamata, ütleb, et mis on hea lastele võib ka kõige täiskasvanutele.

Ravida-mahajäänud tüdrukud uuringute laadida üles keelatud toiduaineid, kui nad ei olnud isegi näljane ja kipuvad olema paksemaks, mitte õhem, “ütleb ta.” Tüdrukud, kes lubati kohtleb regulaarselt sõi mõõdukalt, kui üldse, ja olid õhemad.

Aga need inimesed, kellel on raske aeg peatudes vaid paar lõbus suurusega Shokolaadibatoone?

Satter usub seda haavatavust ülesöömine tulemused inimesed piiravad ennast. Ainus võimalus murda puuduse ja ülesöömist, ütleb ta, on

Lisaks hoolitsedes sa ei tunne ära võetud, toitumine eksperdid pakuvad veel 10 nõuanded, mis aitavad hoida teid liigne maiustusi see Halloween hooaeg.

Näiteks, kui sa oled šokolaadi väljavalitu, kinkida Skittles või Twizzlers. See ei tähenda, kõik kommid annad välja peab olema ebameeldivam teile, kuid see võib olla lihtsam kui sa ostad ainult üks tüüp, mida soovid, piiratud koguses.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …