Suuline Immuunteraapia allergia

Allergia Trends

Enamik allergia ravi sümptomite kontrollimiseks, nagu sügelevad silmad ja nohu. Nad ei kohtle põhjus.

Immuunteraapia – kujul allergia kaadrid langeb või tabletid paned keele alla – on erinevad. See võib oluliselt vähendada allergia või isegi need taanduvad.

See on küllalt raske toime tulla allergia nädalavahetusel, kuid tegelevad allergia tööl on veelgi keerukamaks; Küsi keegi, kes on kunagi dozed maha keset oluline kohtumine, sest allergia või ravimeid; Allergia sümptomid on nr 2 põhjust täiskasvanutele jäta töö, “ütleb James Sublett, MD, pardal sertifitseeritud astma ja allergia spetsialist Louisville; keskmine töötaja allergia igatseb umbes üks tund nädalas jooksul aastas. Aga see haige aeg on sageli …

Suuline immuunravi on võimalus saada oma keha kasutada allergeeniga nii et see ei tekita allergiat. Just nüüd, heinapalavik on ainus allergiline reaktsioon ravi suukaudsete immuunravi tabletid.

Siin on, kuidas suuline immuunravi aitab.

Suuline immuunravi töötab samamoodi, et allergia kaadrid teha, välja arvatud see

Kui olete huvitatud suulise immuunravi, rääkige oma arstiga. Retsepti tablettide nimega Grastek, Ragwitek ja ORALAIRi, on FDA heaks heinapalaviku.

Võib-olla olete ka kuulnud immuunravi tilka. Kuna tilka ei ole heaks kiitnud FDA, ei ole nii, et tead, mida need sisaldavad või kuidas ohutu või tõhus nad võivad olla.

Allikad

College of Allergy, Asthma & Immunology: “allergia ravi,” “Keelealuse Immuunteraapia.

Uptodate: “Suuline ja keelealune immunoteraapia allergiline nohu.”

Pressiteade, FDA.