silma määrdeaine

On palju marki ja vormid silma määrdeaine olemas ja kõik ei ole loetletud selles infolehes.

Okulaarsed määrdeaine on lahendus spetsiaalselt formuleeritud, et niisutada silmi.

Okulaarsed määrdeaine kasutatakse, et leevendada põletustunne, ärritus ja ebamugavust põhjustanud kuivad silmad.

Okulaarsed määrdeaine võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Te ei tohiks kasutada silma määrdeaine ravimiseks või vältimiseks silmapõletik.

Te ei tohiks kasutada silma määrdeaine kui te olete allergiline sellele. Okulaarsed määrdeaine ei ravida või ennetada silmapõletik.

Küsige arsti või apteekrit, kui see on ohutu kasutada seda ravimit, kui teil on mingeid liiki infektsioon silma.

Okulaarsed määrdeaine ei ole oodata kahjustada loodet. Küsige arstilt või apteekrilt, kuidas kasutada silma määrdeaine, kui olete rase.

Ei ole teada, kas silma määrdeaine eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Küsige arstilt või apteekrilt, kuidas kasutada silma määrdeaine kui te toidate last rinnaga.

Kasutage täpselt nii nagu etiketil või arsti poolt. Mitte kasutada suuremaid või väiksemaid summasid või kauem kui soovitatav.

Ärge kasutage seda ravimit, kui ta kannab kontaktläätsi. Okulaarsed määrdeaine võib sisaldada säilitusaineid, mis võivad discolor pehmeid kontaktläätsi. Oodake vähemalt 15 minutit pärast ravimi kasutamist enne kasutusele oma kontaktläätsed.

Peske käsi enne silmatilkade kasutamist.

Kohaldada silmatilgad

Kallutage pea veidi tahapoole ja tõmmake alumine silmalaug luua väike tasku. Hoia tilguti silma kohal otsaga allapoole. Vaata üles ja eemale tilguti ja tehtult langus.

Sule silmad 2 või 3 minutit oma pea kallutada maha, ilma vilkuva või squinting. Vajuta õrnalt sõrmega sees nurgas silma umbes 1 minut, et hoida vedelikku voolamist oma pisarakanali.

Kasutage ainult tilkade arv arst on teile. Kui te kasutate rohkem kui üks tilk, oodake umbes 5 minutit kukkumiste vahel.

Oodake vähemalt 10 minutit, enne kui mis tahes muu silmatilgad arst on teile.

Ärge kasutage silmatilku, kui vedelik on värvi muutnud või on osakesi. Helista oma apteekrilt uus ravim.

Salvi

Kallutage pea veidi tahapoole ja tõmmake alumine silmalaug luua väike tasku. Hoia salvi toru ots suunaga suunas selle tasku. Vaata üles ja otsast eemale.

Tehtult lint salvi alumise silmalau tasku ilma puudutamata toru otsa oma silmaga. Blink oma silmaga õrnalt ja siis hoida seda suletud 1 või 2 minutit.

Kasutage kudede pühkida liigne salv oma ripsmeid.

Pärast avamist silmad, siis võib olla ähmane nägemine lühikeseks ajaks. Vältida autorooli või teete midagi, mis nõuab, et oleks võimalik näha selgelt.

Ära puutu otsa Värvihaaraja või salvi toru. Ärge pange otsa otse silma. Saastunud tilguti või toru otsa võib nakatada oma silmaga, mis võib põhjustada tõsiseid nägemishäireid.

Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad kasutamise ajal silma määrdeaine.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Mitte külmutada. Hoida pudel või tuub korralikult suletud, kui seda ei kasutata.

Kuna seda ravimit kasutatakse siis, kui vaja, siis ei ole tõenäoline, et annus jääb vahele.

Üledoos silma määrdeaine võib põhjustada tõsiseid või eluohtlikke kõrvaltoimeid.

See ravim võib põhjustada nägemise hägustumist. Ole ettevaatlik, kui te juhite autot või teete midagi, mis nõuab, et oleks võimalik näha selgelt.

Ärge kasutage teiste silmade ravimeid, kui arst on määranud.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri.

Loobuge silma määrdeaine ja helistage oma arstile, kui teil on

raske põletamine, kipitus, või silmade ärritust pärast ravimi kasutamise

silmavalu; või

nägemishäired.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

kerget silmade põletamist või ärritus

sügelus või punetus silmad

vesised silmad

ähmane nägemine; või

ebameeldiv maitse suus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Ei ole tõenäoline, et teised ravimid võtate suukaudselt või süstida saab mõjutada silma määrdeaine silmis. Kuid paljud ravimid võivad üksteisega suhelda. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid.

 Cerner Multum, Inc. Version: 4.02. Paranduse kuupäev: 2014/07/06, 06:54:45.