Sclerosis multiplex: põieprobleemid – Teema ülevaade

Isik sclerosis multiplex (SM) võib olla raskusi põie tühjendamist täielikult, sest lihas, mis aitab säilitada uriini ei saa puhata (vorm spastilisus).

Kui olete esimene diagnoositud sclerosis multiplexi (SM), nii palju erinevaid mõtteid ja muresid saab rassi kaudu meelt. Kuidas see mõjutab minu elu? Kas mul on võimalik töötada? Kas ma kaotan oma võime kõndida; Võttes MS täna on palju teistsugune kui see oli paar aastakümmet tagasi. Ravimid nagu beeta-interferooni, glatirameeratsetaadiga (Copaxone’ga), ja teised on sõna otseses mõttes muutunud muidugi see haigus – paremaks; MS ravimid on väga tõhus, kuid nad ei ole täiuslik. Kõik nad saavad poole …

Kui need meetodid või ravimid ei aita, siis võib-olla kasutada uriinikateetri, peenikese painduva toru, et saate lisada kanal, mille kaudu uriin väljub kehast (kusiti). Seda nimetatakse vahelduva self-kateeterdamisseadmed. Natuke juhendamist ja mõned harjutuste koos õega on kõik, mida on vaja õppida tegema vahelduva ise kateteriseerimine. Protseduuri tehakse tavaliselt WC.

Kuseteede infektsioonid on ühine inimestel, kellel on MS. Arst peaks kontrollima oma uriini, kui teil on Leimahdus, palavik, või muutus põie sümptomeid.

Tehnikat annab kohe sümptomite leevendamiseks ning aitab kuseteede nakkuste ennetamiseks ja nende komplikatsioonid; Mõned inimesed, kellel on MS võib ainult vaja kasutada tehnikat mõne nädala või kuu jooksul, sest põis sageli taastub enamiku oma normaalset funktsiooni.