Sclerosis multiplex: Kuidas ravida valud MS

Iga inimene sclerosis multiplex on erinev valu lugu. Mõned ei pea üldse. Või te võite tunda kipitus, torkehaav või spasm.

Harjutus on mitte ainult hea sinu tervisele, see on oluline osa MS ravi. Olles aktiivne annab rohkem energiat ja teeb teid vähem väsinud. See aitab ära hoida põie ja soole probleeme, ja see võib teie tuju tõsta.

Lätted Ouch

Valu tunned MS võib tulla erinevates kohtades oma keha. See võib olla tingitud kahjustusi neuronite oma aju ja selgroo. Või võib see tuleneda teie luud, liigesed ja lihased.

Palju asju mõjutada, mida te tunnete, sealhulgas, kui kaua olete olnud tingimus, kui vana sa oled, ja kui aktiivne olete.

Kui teil on kõik üle Pain

Sa võid tunda tunne põletamine ja valutavat jalad, jalad ja käed. Aasta alguses haiguse võid tunda “tihe kallistada” ümber oma kõhu või rinna mis süveneb öösiti, pärast treeningut või pärast temperatuuri muutused. See võib teha üllatavaid asju ebamugav, nagu tunne oma voodiriideid või riidesse.

Ravi Arst kaalub millist ravimit te vajate. Sa võid võtta valuvaigistit, näiteks paratsetamooli. Või siis võib kasutada naha geeli valuvaigistit nagu lidokaiin. Või siis võib teha ka koos ravimitega, mis võitlevad krambid või depressioon, mis mõjutavad kesknärvisüsteemi reageerib valu. Võite proovida sooja kompressi või surve kindad. Nad aitavad muuta valu sisse soojust.

Oma nägu

See võib tunduda nagu kohutav hambavalu, või meeldib torkiv valu silma, kõrva või lõualuu. See ei ole hammaste probleem. Selle asemel, et see on tingitud närvikahjustusi. See juhtub siis, kui närida, rääkida või oma hambaid ja võib kesta mõnest sekundist kuni mõne minutini.

Ravi: Arst võib määrata anti-arestimise ravimitega. Kui teie puhul on raske ja ravim ei aita, siis võib tekkida vajadus väike kirurgiline protseduur blokeerida need, valu radu.

Kaelas

Tundub nagu lühike šokk, kui sa tukkuma peast edasi. Šokk saab ka sõita mööda selgroogu, oma käsi ja jalgu.