Sclerosis multiplex ja nägemishäired: Double Vision, optiline neuriit ja More

Nägemishäired on päris tavaline, et inimesed MS. Sümptomid tavaliselt tulevad ja lähevad oma, aga sa ei räägi oma arstiga ravi kaitsta oma nägemist ja mida sa peaksid tegema, kui hakkate on näe.

Hinnata, kui hästi Sa Managing Your Sclerosis multiplex

nägemise kaotus

See juhtub siis, nägemisnärvi mis ühendab silmast ajju saab põletikuliseks. Seda nimetatakse nägemisnärvipõletik.

Umbes pooled inimesed MS on tingimus vähemalt üks kord. See on sageli esimene märk sellest, et keegi on haigus. Aga teised tingimused võivad põhjustada nägemisnärvipõletik nii et see ei tähenda alati, et inimene on või saavad MS.

Sümptomid nägemisnärvipõletik tavaliselt ilmnevad ootamatult. Nende hulka

See on haruldane, et saada see tingimus mõlemasse silma korraga. Nägemise kaotus kipub hullemaks paar päeva enne kui ta saab paremini. Põletik võib kesta kuskil 4-12 nädalat.

Kui hakkad mingeid sümptomeid, rääkige sellest oma arstiga. In the past, steroide kasutatakse nägemisnärvipõletik, kuid uuringud näitavad, et steroidide kasutamine suurendab võimalust kordumist. Kuigi sümptomid võivad olla häiriv, parim ravi võib olla üldse ilma ravita.

Double Vision

See juhtub siis, lihased, mis kontrollivad silma liikumise ei ole kooskõlastatud sest üks või mitu neist ei tööta korralikult. MS, probleem tekib aju osa, mis kontrollib närvid, mis lähevad need lihased. See võib olla hullem, kui sa oled väsinud või siis tüve oma silmad, nii et proovige puhata neile kogu päeva.

Kontrollimatu silmaliigutuste

Inimesed MS võib tekkida väike, kiire ja korduv silmaliigutused. Nad võivad kaotada kontrolli, kuidas nad liiguvad nende silmad üles ja alla või küljelt küljele (mõnikord kirjeldatud kui värisema). Probleem nimetatakse nüstagm. See võib olla kerge või see võib olla nii tugev, et hoida kedagi näinud hästi. Mõned Meds ja eriline prillide prismad võib leevendada seisundit ja parandada nägemist.

Allikad

National Multiple Sclerosis Society: “nägemishäireid: põhilised asjaolud.”

National Multiple Sclerosis Society: “Visual sümptomid.”

Sclerosis multiplex Foundation: “optiline neuriit ja MS.”