Sclerosis multiplex ja depressioon: põhjused ja ravi

Paljud inimesed MS ka depressiooni. Tegelikult umbes pool kõigist inimeste sclerosis multiplex on vaja ravi seisund mingil ajahetkel.

Olulised; On võimalik, et peamine aruande pealkirja Sclerosis multiplex ei ole nimi, mida oodata. Palun kontrollige sünonüümid loetletakse leida alternatiivne nimetus (ed) ja häire alajaotus (t) Käesolevas aruandes käsitletud.

Igaüks tegeleb liiga palju stressi või raske olukord võib olla depressioon. See on lihtne mõista, kuidas MS, mis võtab teemaks füüsilist tervist ja võib tekitada püsivaid probleeme, võib tuua meeleoluhäire.

MS võib tekitada ka depressiooni. Haigus võib hävitada kaitsev kiht ümber närvid, mis aitab aju signaale, mis mõjutavad meeleolu.

Depressioon on ka kõrvaltoime mõnede narkootiliste ainete hulgiskleroosi raviks, nagu steroidid või interferoon.

Igaüks ühel või teisel on tundnud alla, kurb, või sinine. Vahel kurvameelsus saab tugev, kestev pikka aega ja hoidma inimest seda, mida nad tahavad teha. See on depressioon, vaimuhaigus, et ilma ravita, võib süveneda ja minna aastaid. Sümptomid võivad hõlmata

Küsige oma arstilt abi, kui

Kui olete otsustanud, et on aeg, et saada ravi alustada oma esmase arst. Ta võib rääkida teile, kuidas te tunnete ja veenduge, et ravimeid te võtate või muu terviseprobleem ei põhjusta teie sümptomid.

Arst võib määrata ravi või suunab teid vaimse tervishoiutöötaja, kes saab vaadata teie sümptomid ja soovitavad mõned võimalused raviks.