Sclerosis multiplex: alternatiivsed ravimeetodid – Teema ülevaade

Ei ole ravi sclerosis multiplex’i (SM). Seni ainus ravi osutus mõjutada haiguse kulgu on haigust modifitseerivad ravimid, nagu interferoon beeta. Muud ravi ei tohiks asendada need ravimid, kui olete võidakse käsitleda koos nendega.

Sclerosis multiplex (SM), siis on teil hea päeva ja halvemaid päevi. Sa võid tunda trahvi nädala või kuu jooksul ja seejärel teie sümptomid äkki süveneda; Päevad, mil oma vana sümptomid ilmub taas või uute sümptomite teket nimetatakse ägenemist, rünnakute või ägenemine. Igaühe ägenemisi on erinevad. Mõned kerged. Teised on raske; Eesmärgiks on vältida ägenemisi. Kui teie sümptomid teha süveneda, siis tea, kuidas neid ravida siis võite end paremini kiiremini.

Kokkuvõte tõendeid täiendavad ja alternatiivsed ravimeetodid näitab, et mõned ravi võib aidata leevendada sümptomeid. Näiteks: 1

Kokkuvõte näitas, et mitmed teised täiendavad ja alternatiivsed ravimeetodid ei ole tõenäoline, et aidata. Näiteks: 1

Mõned inimesed arvavad, et teatud asju võib suurendada riski, et rünnaku MS, sealhulgas

Paljud inimesed, kellel on MS ka katsetada oma dieeti, osaliselt seetõttu, et seal on palju väiteid efektiivsust teatud toitumise ja toidulisandite ravis MS.

Mõned vormid füüsiline või inimtegevusest ained, mis on seotud marihuaana võib aidata lihasjäikus (spastilisus) ja valu; Ginkgo biloba või magnet ravi võib aidata leevendada väsimust mõned inimesed; Refleksoloogia, kus terapeut avaldab survet teatud punktide jalad, võib aidata leevendada naha tundeid nagu kipitus ja tuimus.

Looduslikud ja inimtegevusest tingitud ainete seotud marihuaana on ebatõenäoline, et aidata leevendada värin; Ginkgo biloba ei aita inimesi, kes on MS mõelda selgemalt; Cari Loder raviskeemi (lofepramiini pluss fenüülalaniini vitamiini B12) ei ole tõenäoline, et aidata parandada üldist elukvaliteeti või leevendada depressiooni või puue; Magnetic ravi on ebatõenäoline, et aidata leevendada depressiooni.

Dieet puudusi; Tundlikkus toidud ja keskkonnamürgid (sh elavhõbeamalgaam hambaarsti töö); Tundlikkus stressi ja trauma; Viirusnakkus, kui noores eas, mis põhjustab alaline, osaline jaotus immuunsüsteemi; Ummistus veenides, mis äravoolu vere aju.

Swank Dieet soovitab madal tarbimist küllastunud rasva [maksimaalselt 3 tl (15 ml) päevas] ja suure tarbimise polüküllastumata rasv [kuni 10 tl (49 ml) päevas väga aktiivsed inimesed]; Õhtune priimula õli, levinuim taimsete täiendada MS, ei ole tõendatud, et pakkuda olulist kasu haiguse tõrjeks; Paljud praktikud soovitavad toidulisanditest suurtes kogustes vitamiine, mineraalaineid, aminohapped ja rasvhapped (omega-3 ja oomega-6 rasvhapped); Vitamiin B12 on välja pakutud võti, mis peaksid leidma süstiti (intravenoosselt või intramuskulaarselt) väga suurtes annustes; Magneesium toidulisandeid arvatakse, et vähendada spastilisus. Aga see teooria ei ole kunagi tõestatud; Melatoniin on hormoon, mis on toodetud väike nääre (käbinäärme) ajus. Üks teooria järgi MS võib düsfunktsiooniga seotud käbinäärme ja väiksema normaaltasemete melatoniini, mis võib häirida immuunsüsteemi. On välja pakutud, et kõrgemad melatoniini kontsentratsiooni (saadakse, võttes melatoniini täiendustega) võib kaitsta MS ägenemiste. Aga tema teooria ei ole kunagi tõestatud.