Rasvumine-eksamid ja testid

Koos regulaarne arstlik läbivaatus, siis võib-olla mõned katsed, et kontrollida oma tervist.

Arst võib teha vereanalüüse, et kontrollida 2. tüüpi diabeet, kilpnäärme või maksahaigus ja kõrge kolesteroolitase või kõrge triglütseriidide tase.

Arst kontrollib vererõhku, küsida ükskõik milliseid ravimeid te võtate, ja arutada oma haiguslugu ja oma pere haiguslugu. Ta küsib, kuidas aktiivne olete, kas te tarbite alkoholi (ja kui palju), oma ajalugu kaalutõusu ja kui tihti olete püüdnud kaalust alla võtta.

Teades oma vööümbermõõt koos oma kehamassi indeks (KMI) aitab teie arst kontrollida oma riski 2. tüüpi diabeedi ja südame isheemiatõbi (CAD).

Katsed on saadaval hinnata oma keha rasvaprotsendi (et teada saada, kui palju teie kaal on rasva). See erineb oma kehamassiindeks. Mõnede nende testide, siis võib ka teada oma baasainevahetus (BMR). Teades oma BMR aitab oma arsti või registreeritud dietoloog plaani, kui palju kaloreid sa vajad iga päev.

Arstid kasutavad BMI aidata ekraani ebatervisliku kaal. Kui teil on KMI 30 või kõrgem, oma kaalu-kui ka ebatervislik toitumine mustrid ja liiga vähe kehalist aktiivsust -mai olla pannes oma tervise ohtu. Kui teil on Aasia, oma tervist võib olla ohus KMI 27,5 või kõrgem. 2

Kasutage Interactive Tool: Kas Teie BMI suurendada oma terviserikete? leida oma kehamassiindeks.

Kui teil on probleem, et teie laps on ülekaaluline või sellises ohus nii, küsige arstilt üle vaadata oma lapse kasvu graafikud ja haigusloo teiega. Kui teie lapse KMI ja kasvumudel näitavad kaalu probleem, võib arst teie lapse eksami otsima probleeme, mis võivad põhjustada kaalutõusu. Ta võib esitada küsimusi toitumise ja liikumisharjumuste. Regulaarselt oma tervist Samuti on oluline aja jooksul.

Kasutage Interactive Tool: Mis on su lapse KMI? et teada saada, BMI oma lapse vanus 2 või vanemad.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …