primakiini

Kasutab primakiini

Hoiatus: Arstid peavad täielikult tutvuda kogu sisu, mida selles infolehes enne väljakirjutamist primakiini fosfaate.

Therapeutic Klass: malaariavastast

Enne Kasutades primakiini

Keemiline Klass: aminokinoliin

Malaaria edastamine toimub suurtel aladel Kesk-ja Lõuna-Ameerikas, Hispaniola, Sahara-taguses Aafrikas, Indias, Kagu-Aasia, Lähis-Ida ja Okeaania. Riik konkreetset teavet malaaria saab Centers for Disease Control and Prevention (CDC), või CDC koduleheküljel http://www.cdc.gov/travel/yellowbk.

Primakiini on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutus ei sisaldu toote märgistamist, primakiin kasutatakse teatud patsientidel järgmiste haigusseisundi

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest primakiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon primakiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Lapsed peaks vältima reisivad piirkondades, kus on võimalus saada malaaria, kui nad ei suuda võtta tõhusaid malaariavastast ravimid nagu primakiini.

Õige kasutamine primakiini

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine primakiini eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate primakiini, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades primakiini mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise primakiini. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kui primakiini häirib magu, see võib võtta koos toiduga või antatsiide. Kui kõht häirida (iiveldus, oksendamine või kõhuvalu) jätkub, pöörduge oma arsti poole.

Kui te võtate primakiini malaaria, seda võtma täieliku töötlemise aeg, mis aitavad vältida või täiesti selge kuni infektsioon. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus primakiin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste primakiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse primakiini, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused veenduda, et primakiini ei põhjusta vere probleeme.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal primakiini

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Malaaria ennetamiseks doksütsükliin, Plaquenil, hüdroksüklorokviini Vibramycin, MALARONE’iga, mefloquine, atovakuoon / tsükloguaniil

primakiini kõrvaltoimed

Malaaria doksütsükliin, klindamütsiin Plaquenil, hüdroksüklorokviini Cleocin, kiniini, Vibramycin

Pneumocystis’e Kopsupõletik klindamütsiin Bactrim, sulfametoksasool / trimetoprim, Bactrim DS, Cleocin, Septra, leukovoriinhapet

primakiini