Prilosec

Therapeutic Klass: maohappe sekretsiooni inhibiitor

Kasutab Prilosec

Farmakoloogilise Klass: prootonpumba inhibiitor

Omeprasool ravimiseks kasutatakse ka Zollinger-Ellisoni sündroom, mille korral maos toodab liiga palju hapet.

Omeprasool kasutatakse ka raviks düspepsia, seisund, mis põhjustab hapu magu, röhitsus, kõrvetised või seedehäire.

Lisaks on omeprasooli vältimiseks kasutada seedetrakti ülaosast verejooksude raskesti haigete.

Omeprasool on prootonpumba inhibiitor (PPI). See toimib hulk vähenenud toodetud happe kõhuga.

See ravim on saadaval nii üle leti (OTC) ja arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades Prilosec

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga omeprasool lastel 1 kuni 16-aastaseks saamiseni. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 1-aastased ..

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga omeprasool eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad omeprasool. See ei pruugi olla omased Prilosec. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui te kasutate seda ravimit ilma retseptita, järgige ravimi etiketti.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke omeprasooli kapslite või viivitatud vabanemisega kapslid enne sööki, eelistatavalt hommikul. Omeprasool tablette võib võtta koos toiduga või tühja kõhuga. Võtke omeprasool suukaudse suspensiooni pulber tühja kõhuga vähemalt 1 tund enne sööki. Patsientidel, kellele pideva lisamisega läbi toru, toitmine tuleb ajutiselt peatatud umbes 3 tundi enne ja 1 tund pärast manustamist omeprasooli suukaudse suspensiooni pulber.

See võib võtta mitu päeva enne seda ravimit hakkab leevendada kõhuvalu. Selleks, et aidata leevendada seda valu võib antatsiide võtta omeprasooli, kui arst ei ole öelnud, et te ei kasuta neid.

Kui te võtate seda ravimit ravida haavandi, mis on seostatud H. pylori infektsioon, võtab ta koos antibiootikumidega (näiteks, amoksitsilliin, klaritromütsiin) samal kellaajal.

Neelake kapsel ja tableti vormis omeprasooli tervikuna. Ärge avage kapsel. Ärge purustage, murdke ega närige kapsli või tableti.

Kui te ei saa neelata omeprasool viivitatud vabanemisega kapslid, siis võib see avada ja puista graanulid kapslis üks supilusikatäis õunamoosi. See segu tuleb neelata vahetult koos klaasi külma veega. Õunamoosi ei tohiks olla kuum ja peaks olema piisavalt pehme, et neelata ilma närimata. Ärge närige ega purustage graanulid.

Õige kasutamine omeprasooli

Kui soovid kasutada suukaudse suspensiooni pulber

Kui soovid kasutada viivitatud vabanemisega suukaudse suspensiooni

Kui kasutate hilinenud vabastav suukaudne suspensioon nasogastriline või mao toru

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Prilosec

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Veri, uriin, ja teised laboratoorsed uuringud võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude. Kui teie või teie lapse seisund ei parane või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on Aasia sugulaste, nagu Filipino, hiina, jaapani, korea, või Taiwani. Te võite vajada väiksemat annust see ravim erosive söögitoru.

See ravim on mõnikord koos teiste ravimitega ravida haavandeid. Ole kindel, et sa aru ohtudest ja nõuetekohase kasutamise muid ravimeid, võib teie arst annab teile või teie lapsele koos omeprasool.

Omeprasool võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon, kui seda kasutatakse patsientidel tingimused ravida antibiootikumidega. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on sügelus, hingamisraskused või neelamisraskused või mis tahes turse käed, nägu, või suhu, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Atroofiline gastriit (põletik maos) võib tekkida, eriti kui seda ravimit võtta kaua aega. Rääkige oma arstiga, kui teil või teie lapsel on mure selles.

Prilosec kõrvaltoimed

Prilosec (omeprasool)

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on palavik, liigesevalu, nahalööve, turse keha, jalad, või pahkluude või ebatavaline kaalutõusu pärast seda ravimit. Need võivad olla sümptomid äge interstitsiaalne nefriit.

Ravimi võtmine kaua võib raskendada keha absorbeerida vitamiini B12. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on mure B12 vitamiini puudus.

Tõsine mao tingimused võivad esineda selle ravimi võtmise ajal üksi või koos antibiootikumidega. Pöörduge arsti poole, kui teil või teie lapsel on, millel on rohkem kui üks nendest sümptomitest: kõhuvalu või kõhukrambid, puhitustunne, vesine ja raske kõhulahtisus, mis võib olla ka verine mõnikord, palavik, iiveldus ja oksendamine, või ebatavaline väsimus või nõrkus.

See ravim võib suurendada riski, puusa-, randme ja selg. See on tõenäolisem, kui olete 50-aastased ja vanemad, kui teile suurtes annustes ravimi, või kasutada seda ühe aasta või kauem.

See ravim võib põhjustada hüpomagneseemia (madal magneesiumi sisaldus veres). See on tõenäolisem, kui te kasutate seda ravimit kauem kui üks aasta, või kui te kasutate seda ravimit koos digoksiini (Lanoxin®) või teatud diureetikumid või “vesi pillid”. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on krambid (hood), kiire, sportistmed, või ebakorrapärane südametegevus, lihaskrambid (Tetaania), värinad või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata, või kui Teile on selleks arst.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne, kui olete meditsiinilisi analüüse.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. Kaasa arvatud ilma retseptita (nt atasanaviirist, nelfinaviir, Reyataz®, Viracept®) või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

GERD omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Protonix, famotidiin

Barretti söögitoru omeprasool, pantoprasooli, Nexium, Protonix, Dexilant, lansoprasool

Erosiivse Ösofagiit omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Protonix, famotidiin

Kaksteistsõrmiksoole haavand omeprasool, pantoprasooli, ranitidiin, Protonix, famotidiin Zantac