Prevacid solutab

Therapeutic Klass: maohappe sekretsiooni inhibiitor

Kasutab Prevacid SoluTab

Farmakoloogilise Klass: prootonpumba inhibiitor

Lansoprasool ravimiseks kasutatakse ka Zollinger-Ellisoni sündroom (ZES), mis on seisund, kus magu toodab liiga palju hapet.

Lansoprasool on prootonpumba inhibiitor (PPI). See toimib hulk vähenenud toodetud happe kõhuga.

See ravim on saadaval nii üle leti (OTC) ja arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga lansoprasool raviks GERD ja erosive söögitoru lastel 1 kuni 17-aastaseks saamiseni. Ohutus ja efektiivsus ei ole lastel alla 1 aasta vanustel lastel.

Enne Kasutades Prevacid SoluTab

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga lansoprasool eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad lansoprasool. See ei pruugi olla omased Prevacid SoluTab. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui te kasutate seda ravimit ilma retseptita, järgige ravimi etiketti.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Võtke seda ravimit enne sööki ning täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast.

Kui te võtate seda ravimit ravida haavandi, mis on seostatud H. pylori infektsioon, võtab ta koos antibiootikumidega (näiteks, amoksitsilliin, klaritromütsiin) samal kellaajal.

Et kasutada kapsli

Et kasutada kapslis nasogastraalse (NG) toru

Kui soovid kasutada suus lagunevad tablett

Et kasutada suukaudselt lagunevate tablettide suukaudset süstalt

Et kasutada suukaudselt lagunevate tablettide nasogastraalse (NG) toru

Õige kasutamine lansoprasooli

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Veri, uriin, ja teised laboratoorsed uuringud võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude. Kui teie või teie lapse seisund ei parane või kui see muutub hullemaks, arutage seda oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Prevacid SoluTab

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on palavik, liigesevalu, nahalööve, turse keha, jalad, või pahkluude või ebatavaline kaalutõusu pärast seda ravimit. Need võivad olla sümptomid äge interstitsiaalne nefriit.

Ravimi võtmine kaua võib raskendada keha absorbeerida vitamiini B12. Rääkige oma arstile, kui teil on mure B12 vitamiini puudus.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on vesine väljaheide, mis ei lähe ära, kõhuvalu ja palavik Selle ravimi võtmise ajal.

Lansoprasoolil võib suurendada riski, puusa-, randme ja selg. See on tõenäolisem, kui teil on osteoporoos, kui olete 50-aastased ja vanemad, kui teile suurtes annustes ravimi, või kasutada seda ühe aasta või kauem.

See ravim võib põhjustada hüpomagneseemia (madal magneesiumi sisaldus veres). See on tõenäolisem, kui te kasutate seda ravimit kauem kui üks aasta, või kui te kasutate seda ravimit koos digoksiini (Lanoxin®) või teatud diureetikumid või “vesi pillid”. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on krambid (hood), kiire, sportistmed, või ebakorrapärane südametegevus, lihaskrambid (Tetaania), värinad või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata, või kui Teile on selleks arst.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Prevacid SoluTab kõrvaltoimed

Prevacid SoluTab (lansoprasool)

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. Kaasa arvatud ilma retseptita (nt atasanaviirist, Reyataz®) või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Barretti söögitoru omeprasool, pantoprasooli, Nexium, Prilosec, Protonix, Dexilant

GERD omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix

Helicobacter pylori infektsiooni omeprasool, amoksitsilliin, pantoprasooli, Nexium, metronidasool, Prilosec

Maohaavand omeprasool, pantoprasooli, ranitidiin, Prilosec, Protonix, famotidiin