Premphase

Munasarjad hakkavad tootma vähem östrogeeni pärast menopausi (muutus elu). See ravim on ette nähtud, et korvata väiksema summa östrogeeni. Östrogeenid aidata leevendada sümptomeid menopausi, nagu kuumahood ja ebatavaline higistamine, külmavärinad, nõrkus või uimasus. Progestiinid aitama reguleerida östrogeenid.

Östrogeenid on ette nähtud mitu põhjust

Kasutab Premphase

Östrogeenid võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Ei ole meditsiinilisi tõendeid, et toetada usku, et kasutada östrogeene hoiab patsiendi tunne noored, hoiab naha pehme, või edasi lükata kortsude teket. Samuti ei ole tõendatud, et östrogeenide kasutamise ajal menopausi leevendada emotsionaalset ja närvisüsteemi sümptomeid, kui need sümptomid on põhjustatud muud menopausi sümptomid, nagu kuumahood või kuumahood.

Östrogeenid ja progestiinid on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine östrogeenid ja progestiinid eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Östrogeenid ja progestiinid ei soovitata kasutada raseduse ajal või vahetult pärast sünnitust. Rasestumist või säilitada rasedus ei ole tõenäoline umbes samal ajal menopausi.

Östrogeenid ja progestiinid erituda rinnapiima ning võib muuta selle sisu või väiksem summa rinnapiima. Kasutage seda ravimit ei soovitata imetavatele emadele.

Enne Kasutades Premphase

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad östrogeeni ja progestiini kombinatsiooni (munasarja hormoonravi). See ei pruugi olla omased Premphase. Palun lugege hoolikalt.

Östrogeenid ja progestiinid tavaliselt tulevad patsiendi andmeid või suundades. Loe neid hoolikalt enne ravimi kasutamist.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem sellest ja ei võta või kasutada kauem, kui arst on tellitud. Püüdke ravimit iga päev samal ajal, et vähendada võimalust kõrvaltoimeid ja et ta saaks paremini tööle.

Patsientidel östrogeene ja progestiinid suu

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit ei põhjusta kõrvaltoimeid. Need külastused on tavaliselt igal aastal, kuid mõned arstid nõuavad neid sagedamini.

Ei ole veel teada, kas kasutada östrogeeni suurendab rinnavähi riski naistel. Seetõttu on väga oluline, et te regulaarselt kontrollima oma rindu ebatavalisi tükkideks või heakskiidu. Raport mingeid probleeme oma arstiga. Sa peaksid olema ka mammogrammi (x-ray pilte rinnad) teha, kui arst seda soovitab. Kuna rinnavähk on juhtunud mehed östrogeene, regulaarne rindade iseseisev eksamid ja eksamid arst ebatavalisi tükkideks või heakskiidu tuleks teha.

Pöörduge arsti poole, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit enne, kui mis tahes laborikatsete sest mõned tulemused võivad olla mõjutatud.

Õige kasutamine östrogeeni ja progestiini kombinatsiooni (munasarja hormoonravi)

Naised on harva tõsised kõrvalnähud östrogeene asendada östrogeeni. Arutage neid võimalikke mõjusid oma arstiga

Pikaajaline kasutamine östrogeenide On täheldatud, et suurendada riski endomeetriumi vähk (limaskesta emakas) naistel pärast menopausi. See risk tundub suureneb annuse ja pikkus kasutamiseks tõusu. Kui östrogeenide kasutatakse väikestes annustes vähem kui 1 aasta, on väiksem oht. Risk väheneb ka siis, kui progestiini (teise naissuguhormooni) lisatakse või asendab osa oma östrogeeniannusest. Kui emakas on kirurgiliselt eemaldada (kokku hüsterektoomia), puudub risk endomeetriumi vähk, ja ei ole vaja võtta östrogeeni ja progestiini kombinatsiooni.

Ei ole veel teada, kas kasutada östrogeeni suurendab rinnavähi riski naistel. Kuigi mõned suured uuringud näitavad suurenenud risk enamik uuringuid ja kogutud teabe kuni tänaseni ei toeta seda ideed.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Premphase

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Postmenopausis Sümptomid östradiooli Premarin’i, Estrace, Prempro, Microgestin Fe 20/01, Climara

Atroofiline vaginiit östradiooli aktuaalne, Premarin’i, Estrace, Vagifem Prempro

Osteoporoos hüdroklorotiasiidi alendronaatravi Fosamax, östradiool, kaltsiumkarbonaat, Prolia

Premphase kõrvaltoimed

Premphase (konjugeeritud östrogeenide / medroksüprogesteroon)

Atroopilist URETRIIT östradiooli aktuaalne, Premarin’i, Estrace, Vagifem Prempro