pramipeksooliga

Therapeutic Klass: parkinsonismi vastased

Kasutab pramipeksooli

Farmakoloogilise Klass: dopamiini agonist

Pramipeksool ravimiseks kasutatakse ka rahutute jalgade sündroomi (RLS). RLS on neuroloogiline häire, mis mõjutab tunne ja liikumine jalgade ja põhjustab jalgade end ebamugavalt. Selle tulemuseks on vastupandamatu tunne tahavad liikuda oma jalad teha neid mugav ..

pramipeksooliga on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Pramipeksooli järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon pramipeksooli või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju pramipeksooli lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga pramipeksooli eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus haigestuda hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas), mis võib vajada ettevaatusega patsientidel said pramipeksooli.

Enne Kasutades pramipeksooliga

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui olete pramipeksooli, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades pramipeksooli, mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks pramipeksooli. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke pramipeksooliga ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Loe patsiendi infoleht hoolikalt, enne kui võtavad pramipeksooli. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

Te võite võtta pramipeksooli, koos toiduga või ilma. Pramipeksooli koos toiduga võib vähendada iivelduse.

Neelake laiendatud vabastav tablett tervikuna. Ärge murda, purustada ega närida.

Annus pramipeksooli puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid pramipeksooli. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse pramipeksooli, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse koos laiendatud vabastavad tabletid ja see on vähem kui 12 tundi pärast oma regulaarset aega, võtke see niipea kui võimalik ning võtke järgmine annus tavalisel ajal. Kui te unustate annuse ja see on rohkem kui 12 tundi pärast oma regulaarset aega, jätke unustatud annus vahele ja võtke järgmine annus tavalisel ajal.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See on võimalik muuta oma annus ja kontrollige soovimatuid tagajärgi.

Õige kasutamine pramipeksooli

Ärge lõpetage pramipeksooli ilma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult.

Inimesed pramipeksooli on teatatud uinumine ettehoiatamata ajal igapäevane tegevus, sealhulgas sõidu, mis mõnikord põhjustas õnnetusi. See võib juhtuda nii hilja kui ühe aasta jooksul pärast ravimi võtmist. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite pramipeksooli enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik, hästi koordineeritud, või ei suuda mõelda ega näe hästi.

pramipeksooliga lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, barbituraadid või ravimid haigushoogude, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui olete pramipeksooli.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa äkitselt lamavast või istuvast asendist. Need sümptomid on tõenäolisem, kui te alustate pramipeksooli või kui annust suurendada. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui teil on selle probleemi, rääkige oma arstiga.

Hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas) võib mõnedel patsientidel tekkida. Seda on rohkem ühist eakatel patsientidel. Kui teil on hallutsinatsioonid, pidage nõu oma arstiga.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tume uriin, palavik, lihaste krambid või, lihasvalu või jäikus või ebatavaline väsimus või nõrkus. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse rabdomüolüüsi.

Mõned inimesed, kes on kasutanud pramipeksooliga oli ebatavaliste muutuste suhtes oma käitumist, nagu on probleeme hasartmängudega, suurenenud sugutung või kompulsiivne söömine. Rääkige oma arstiga, kui see on mure teie jaoks.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal pramipeksooliga

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

pramipeksooliga kõrvaltoimed

pramipeksooliga

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Rahutute jalgade sündroomi ropinirooli, Requip Mirapex, levodopa, Horizant, Neuprole gabapentiin enacarbil, rotigotiiniannusest

Parkinsoni tõve Exelon, ropinirooli, benstropiin Sinemet, karbidopa / levodopa, amantadiini Requip, Mirapex

Perioodiline jäsemete liigutamise häire clonazepam, baklofeen, Klonopin, ropinirooli, Requip Mirapex, levodopa, Lioresal®