pramipeksooli rühmas (suu kaudu) kirjeldus ja kaubamärgid

Pramipeksool kasutatakse Parkinsoni tõve raviks. Seda võib kasutada üksi või kombinatsioonis teiste ravimitega (nt levodopa). Pramipexole on dopamiini agonist, mis toimib närvisüsteemi aidata ravida sümptomeid Parkinsoni tõbi.

Pramipeksool ravimiseks kasutatakse ka rahutute jalgade sündroomi (RLS). RLS on neuroloogiline häire, mis mõjutab tunne ja liikumine jalgade ja põhjustab jalgade end ebamugavalt. Selle tulemuseks on vastupandamatu tunne tahavad liikuda oma jalad teha neid mugav ..

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju pramipeksooli lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Tableti Extended Release; Tablet

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga pramipeksooli eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus haigestuda hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas), mis võib vajada ettevaatusega patsientidel said pramipeksooli.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

vanurite

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Muud koostoimed

Loe patsiendi infoleht hoolikalt enne ravimi võtmist. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

Teisi terviseprobleeme

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma. Ravimi võtmine koos toiduga võib vähendada iivelduse.

Doseerimine

Neelake laiendatud vabastav tablett tervikuna. Ärge murda, purustada ega närida.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse koos laiendatud vabastavad tabletid ja see on vähem kui 12 tundi pärast oma regulaarset aega, võtke see niipea kui võimalik ning võtke järgmine annus tavalisel ajal. Kui te unustate annuse ja see on rohkem kui 12 tundi pärast oma regulaarset aega, jätke unustatud annus vahele ja võtke järgmine annus tavalisel ajal.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See on võimalik muuta oma annus ja kontrollige soovimatuid tagajärgi.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada võtate enne ravi täielikult.

Inimesed pramipeksooli on teatatud uinumine ettehoiatamata ajal igapäevane tegevus, sealhulgas sõidu, mis mõnikord põhjustas õnnetusi. See võib juhtuda nii hilja kui ühe aasta jooksul pärast ravimi võtmist. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik, hästi koordineeritud, või ei suuda mõelda ega näe hästi.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, barbituraadid või ravimid haigushoogude, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool kui te võtate seda ravimit.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa äkitselt lamavast või istuvast asendist. Need sümptomid on tõenäolisem, kui alustate selle ravimi võtmist, või kui annust suurendada. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui teil on selle probleemi, rääkige oma arstiga.

vahelejäänud annus

Hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas) võib mõnedel patsientidel tekkida. Seda on rohkem ühist eakatel patsientidel. Kui teil on hallutsinatsioonid, pidage nõu oma arstiga.

ladustamine

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tume uriin, palavik, lihaste krambid või, lihasvalu või jäikus või ebatavaline väsimus või nõrkus. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse rabdomüolüüsi.

Mõned inimesed, kes on kasutanud seda ravimit oli ebatavaliste muutuste suhtes oma käitumist, nagu on probleeme hasartmängudega, suurenenud sugutung või kompulsiivne söömine. Rääkige oma arstiga, kui see on mure teie jaoks.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.