porfimer intravenoosse

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Kasutab porfimer

porfimer tuleb anda ainult või otsese järelevalve all arst.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, porfimer kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest porfimer järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon porfimeeriga või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju porfimer süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga porfimer süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades porfimer

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise porfimer. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle porfimeeriga. porfimer antakse läbi nõel ühes oma veenid.

Ravi porfimer ja laser valgus tekib kolm sammu. Esiteks porfimer süstitakse oma keha. Teiseks umbes 2 päeva hiljem laservalguse suunatud vähk. Siis, umbes 2 või 3 päeva pärast tuli rakendada arst eemaldab vähirakke, mis on hävinud.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud porfimer.

Vähemalt 30 päeva pärast saate süsti porfimer, silmad on ekstra tundlik valguse, sealhulgas päikesevalgus, ereda kunstliku valguse ja sõiduki esituled. Teatud tüüpi päikeseprillid aitab kaitsta silmi selle aja jooksul. Kontrollige koos oma arstiga, millised päikeseprillid kasutada.

Vähemalt 30 päeva pärast saate süsti porfimer, nahk on ekstra tundlik päikesevalguse ja väga ereda kunstliku valguse, näiteks lampide unshaded lambid ja tuled hambakabinetis või operatsioonitoas. Ärge laske oma nahka otsese päikesevalguse või ereda kunstliku valguse sel ajal. Päikesekaitsetooteid ei kaitse nahka tõsine reaktsioon valgusele (villid, põletus, ja turse nahal). Kuid kokkupuude normaalses koguses sisevalgustuse (nt päevavalguses või valguse lambid tooni) aitab kasutada kuni porfimer jäänud nahka. Seetõttu ei kaitse nahka normaalses koguses sisevalgustuse. Kui teil on küsimusi selle kohta, kas valgus kodus on liiga hele, pidage nõu oma arsti või õde. Samuti pidage nõu oma arsti või õega enne tähtaega, mida sa peaksid tegema, kui tõsine reaktsioon valgusele toimub.

Kolmkümmend päeva pärast süsti porfimer, testida väikese osa nahka eksponeerides seda päikesevalgusele 10 minutit. (Ärge testida naha oma nägu.) Kui avatud osa nahka ei muutuks blistered, punane või paistes järgneva 24 tunni jooksul, saab aeglaselt suurendada kokkupuudet päikesevalguse ja ereda kunstliku valguse. Kui reaktsiooni ei esine, oota veel 2 nädalat, siis testi oma tundlikkus päikesevalguse uuesti.

Isegi pärast oma nahka ja silmi ei ole enam tundlikud tuled koju või summa päikesevalguse piirkonnas, kus sa elad, siis võib ikka olla tundlik heledam taset silmas pidades. Kui te reisida valdkond, kus päikesevalgus on tugevam kui kodus, testida ennast uuesti enne paljastades oma naha tugevamat valgust.

Sul võib olla valu ümber rindkere pärast ravi. Kui teil on valu, rääkige oma arstiga, milline on parim viis seda ravida.

Kui kasutate porfimer raviks Barretti söögitoru, teie võimalus, millel ahenemine Söögitoru võib suureneda. Pöörduge kohe arsti poole, kui hakkate on probleeme neelamise pärast olete saanud porfimer.

Vere hüübimise probleemid võivad tekkida patsientidel pärast porfimer. Pöörduge arsti poole, kui teil on valu rinnus, kubemesse, või jalad, eriti vasikad; hingamisraskused, tõsine, ootamatu peavalu, segane kõne; ootamatu, seletamatu õhupuudus; äkiline koordineerimine; äkiline, nõrkus või tuimus käsi või jalg või nägemishäired.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine porfimer

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Non-kopsuvähiga Avastin, metotreksaat paklitakseeli, tsisplatiin, Opdivo paklitakseel, Tarceva, Abraxanes nivolumab bevatsizumab gemtsitabiini, Taxotere

Söögitoru kartsinoom Herceptin, trastuzumabi, fotofriin, porfimer

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal porfimer

 või minna liituda porfimer tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

porfimer kõrvaltoimed

porfimer