pontocaine

Kasutab Pontocaine

Therapeutic Klass: Anesteesia, kohaliku

Keemiline Klass: Amino Ester

Tetrakaiin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse aktuaalne lokaalanesteetikumidele. See deadens närvilõpmeid nahas. See ravim ei põhjusta teadvusetust nagu üldanesteetikumidest teha, kui kasutatakse operatsiooni.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju tetrakaiin lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Pontocaine

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju tetrakaiin eakatel patsientidel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tetrakaiin. See ei pruugi olla omased Pontocaine. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal.

Ole ettevaatlik, et mitte saada mingit ravimit oma nina, suu ja eriti silma, sest see võib põhjustada tugevat silmade ärritust. Kui ükskõik milline ravim ei sattuda nendes piirkondades eriti silma, loputa see veega ja pöörduge kohe oma arstile.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on naha lööve, põletustunne, kipitustunne, turse või ärritust nahale.

Ärge kasutage kosmeetika või muud nahahooldustooted ravitud naha piirkondades.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Õige kasutamine tetrakaiin

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Külmavillid acycloviri Valtrex, valacyclovir, Famvir, famtsikloviiriga

Allergiline Urtikaaria hüdroksütsiin, Vistaril, Atarax, tetrakaiin aktuaalne, karbinoksamiinmaleaat, triprolidiini

Urtikaaria prometasiin, Zyrtec, loratadiini Benadryl tsetirisiin, Claritine

Kohalik tuimestus lidokaiini aktuaalne, Lidoderm, kokaiin aktuaalne, bupivakaiinil

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Pontocaine

Pontocaine kõrvaltoimed

Pontocaine (tetrakaiin aktuaalne)