polyphenon e

Ravi: Suguelundite ja päraku tüükad

Üldnimetus: roheline tee polüfenoolisoolade ekstrakt; Heakskiitmise kuupäeva: 31. oktoober 2006; Ettevõte: MediGene AG

Polyphenon E salvi sisaldab kontsentraat catechines määratletud koostisega. Need looduslikud ained eraldatakse rohelise tee lehed erimenetluse.

Polyphenon E salvi osutunud tõhusaks raviks välissuguelundite ja päraku tüükad põhjustavad teatud tüvede inimese papilloomiviirus (HPV).

sinecatechins aktuaalne

Kliinilise arendamise käigus Polyphenon E Ointment testitud ravis kondüloomid näitasid suurt ja püsivate efektiivsuse väga väheste kõrvaltoimete. Tulemused on pärit rahvusvahelised III faasi arenguprogramm, mille käigus enam kui 1000 patsienti 15 riigis olid ravimiga koos Polyphenon E salv.

Kondüloomid on healoomulised, kuid valus ja ägeda nahakasvajate suguelundite ja päraku valdkondades. Suguhaiguse on põhjustatud inimese papilloomiviirused. Umbes 30 miljonit inimest üle maailma on nakatunud need viirused (HPV tüübi 6 või 11), mis põhjustavad kondüloome. Kondüloomid on üks kõige kiiremini levib suguhaigused kogu maailmas.

Praegune ravi selle haiguse koosneb põhiliselt cryosurgery ja paiksete ravimitega Aldara (Imikvimoodkreemiga).

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Condylomata acuminata Imikvimoodkreemiga aktuaalne, Aldara, Condylox interferoon alfa-2b, Zyclara, Podofilox aktuaalne, intron A, Veregen, sinecatechins aktuaalne