pneumovax 23

Kasutab Pneumovax 23

Ravimite klassi: Vaktsiini

Pneumokoki polüvalentse vaktsiin on aktiivne immuunsusetekitaja vältimiseks kasutada nakkusega pneumokoki bakterid. See toimel keha tootma kaitse (antikehad) haiguse vastu.

Järgnev informatsioon kehtib ainult polüvalentsete 23 pneumokoki vaktsiini. Muud polüvalentsete pneumokokkvaktsiinid võib olla kättesaadav muudest riikidest kui USA

Pneumokokknakkuste võib põhjustada tõsiseid probleeme, nagu kopsupõletik, mis kahjustab kopse; meningiit, mis mõjutab aju; bakterveresus mis on raske infektsioon veres; ja isegi surma. Need probleemid on tõenäolisem vanematel inimestel ja isikud, teatud haigusi või seisundeid, mis muudavad nad rohkem vastuvõtlikuks pneumokoki-nakkuse või rohkem apt arendada tõsiseid probleeme pneumokoki-nakkuse.

Kui ei ole teisiti vastunäidustatud, immuniseerimine (vaktsineerimine) vastu pneumokokkinfektsioon on soovitatav kõigile täiskasvanutele ja lastele 2-aastased ja vanemad, eriti

Immuniseerimine (vaktsineerimine) pneumokoki-nakkuse ei soovitata imikutele ja lastele alla 2-aastastel lastel, sest need isikud ei suuda toota piisavalt antikehasid vaktsiin kaitsta neid pneumokoki-nakkuse.

See vaktsiin manustatakse ainult või järelevalve all oma arsti või muu tervishoiutöötaja.

Enne Kasutades Pneumovax 23

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Pneumokokkidevastase polüvalentsete vaktsiini ei soovitata imikutele ja lastele alla 2-aastastel lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga pneumokoki polüvalentsete vaktsiini eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla soovimatuid tagajärgi, mis võivad nõuda ettevaatusega patsientidel, kes said selle vaktsiini.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui teil on selle vaktsiini saamist, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest ei ole tavaliselt soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Vaktsineerimist mõnda järgmistest ravimitest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad pneumokoki vaktsiini polüvalentsete. See ei pruugi olla omased Pneumovax 23. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda vaktsiini. See Vaktsiini manustatakse tulistas ühte lihastes või naha alla, tavaliselt reie või õlavarre.

Pneumokoki vaktsiini manustatakse tavaliselt ainult üks kord iga inimene. Täiendav süstid on esitatud ainult erijuhtudel, sest võimalust sagedamini ja rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid.

Kui teil on rohkem kui üks arst, olla kindel, et nad kõik teavad, et olete saanud pneumokoki vaktsiini polüvalentsete 23, nii et nad saavad panna teabe oma meditsiinilisi andmeid. See vaktsiin on tavaliselt ainult üks kord iga isik, välja arvatud erijuhtudel.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, keele ja kõri, või hingamisraskused pärast vaktsiini manustamist.

Pneumokoki polüvalentsete vaktsiin ei kaitse teie või teie lapse vastu kõiki pneumokokknakkus. Samuti ei käsitle aktiivne infektsioon.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine pneumokoki vaktsiini polüvalentsete

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Pneumovax 23

Pneumovax 23 kõrvaltoimed