PMS-isoniazid

Raske ja mõnikord surmaga lõppenud hepatiidi on teatatud isoniazid ravi ja võib esineda isegi pärast mitu kuud kestnud ravi. Risk hepatiidi suureneb vanusega ja alkoholi tarvitamise. Patsientidel, kes said isoniazid tuleb hoolikalt jälgida ja intervjueeris iga kuu aja tagant. Isikute 35 ja vanemad, lisaks igakuised sümptom ülevaateid, maksaensüümide (eriti, AST ja ALT (endine GOT ja GPT võrra) tuleks mõõta enne algust isoniazid ravi ja perioodiliselt kogu ravi. Suurenenud riski surmaga lõppenud hepatiidi seotud isoniazid on teatatud naistel, eriti musta ja latiinode naised. risk võib suureneda ka ajal sünnitusjärgne periood. rohkem hoolikalt jälgida tuleks kaaluda nende rühmade, milleks võib olla näiteks sagedamini laboratoorset jälgimist.

Raske ja mõnikord surmaga lõppenud hepatiidi on teatatud isoniazid ravi ja võib esineda isegi pärast mitu kuud kestnud ravi. Risk hepatiidi suureneb vanusega ja alkoholi tarvitamise. Patsientidel, kes said isoniazid tuleb hoolikalt jälgida ja intervjueeris iga kuu aja tagant. Isikute 35 ja vanemad, lisaks igakuised sümptom ülevaateid, maksaensüümide (eriti, AST ja ALT (endine GOT ja GPT võrra) tuleks mõõta enne algust isoniazid ravi ja perioodiliselt kogu ravi. Suurenenud riski surmaga lõppenud hepatiidi seotud isoniazid on teatatud naistel, eriti musta ja latiinode naised. risk võib suureneda ka ajal sünnitusjärgne periood. rohkem hoolikalt jälgida tuleks kaaluda nende rühmade, milleks võib olla näiteks sagedamini laboratoorset jälgimist.

Kasutab PMS-Isoniasiidi

Therapeutic Klass: antituberkuloosset

Keemiline Klass: nikotiinhappe

See ravim võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud maksakahjustusi. Maksakahjustus tõenäolisem patsientidel, üle 50-aastastel. Teie ja teie arst rääkida head ravimit teevad, samuti riskide võtmist.

Kui teil ravitakse aktiivset tuberkuloosi (TB): Selleks, et aidata selgitada oma TB infektsioon täielikult, siis peab selle ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te tunnete end paremini. See on väga oluline. Samuti on oluline, et te ei jätaks ühtegi annust.

Isoniasiidi on saadaval ainult arsti retsepti.

Enne Kasutades PMS-Isoniasiidi

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Isoniazidi võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid igal patsiendil. Seetõttu on eriti oluline, et te arutada lapse arsti hea, et see ravim võib teha ka riske kasutamist.

Hepatiit võib olla eriti tõenäoline ravida üle 50-aastastel, kes on tavaliselt tundlikum kui noorematel täiskasvanutel mõjudele isoniazid.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad isoniazid. See ei pruugi olla omased PMS-Isoniasiidi. Palun lugege hoolikalt.

Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab kui te olete madala naatriumisisaldusega, vähese suhkrusisaldusega või mõneks muuks erakordseks dieeti. Enamik ravimid sisaldavad rohkem kui lihtsalt toimeainet, ja paljud vedelik ravimid sisaldavad alkoholi.

Kui te võtate isoniatsiid suu ja see häirib magu, võtke see koos toiduga. Antatsiidid võivad ka aidata. Samas ei võta alumiiniumi sisaldavate antatsiidide 1 tunni jooksul, võttes isoniazid. Nad võivad hoida seda ravimit toimet.

Patsientidel, kes suulise vedelal kujul isoniazid

Selleks, et aidata selgitada oma tuberkuloosi (TB) täielikult, siis on väga oluline, et võtaksite seda ravimit kogu aeg ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne nädala pärast. Sa võib-olla seda iga päev nii kaua kui 6 kuud kuni 2 aastat. On oluline, et te ei jätaks ühtegi annust.

Arst võib ka tahan, et sa püridoksiin (nt Hexa-Betalin, vitamiin B 6) iga päev, et aidata vältida või vähendada mõningaid kõrvaltoimeid isoniazid. See ei ole tavaliselt vaja lapsi, kes saavad piisavalt püridoksiin oma dieeti. Kui see on vajalik, et on väga oluline võtta püridoksiin iga päev koos selle ravimi. Ärge jätke ühtegi annust.

Õige kasutamine isoniazid

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. Samuti kontrollige oma arstile kohe, kui ähmane nägemine või nägemise kadu või ilma silmavalu, ravi ajal. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Kui teie sümptomid ei parane 2 kuni 3 nädalat, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal PMS-Isoniasiidi

Teatavaid toiduaineid nagu juustu (Šveitsi või Cheshire) või kala (tuunikala, vööttuunist või Sardinella) võib harva põhjustada reaktsioone mõnedel patsientidel, kes isoniazid. Pöörduge arsti poole, kui punetus või nahasügelus, soe tunne, kiire või südamepekslemine, higistamine, külmavärinad või niiske tunne, peavalu või pearinglus tekib, kui te kasutate seda ravimit.

Maks probleemid võivad olla tõenäolisem kui juua alkohoolseid jooke ajal regulaarselt selle ravimi võtmist. Ka regulaarne alkoholi tarbimine võib hoida seda ravimit toimet. Seetõttu peaksite rangelt piirata alkohoolsete jookide juua, kui te kasutate seda ravimit.

Kui see ravim põhjustab teil tunda end väga väsinuna või väga nõrk või põhjustab kohmakus; tasakaaluhäired; isutus, iiveldus, tuimus, kipitus, põletustunne või valu kätes ja jalgades või oksendamine, pöörduge oma arsti poole. Need võivad olla varajase hoiatamise märke raskemad maksa- või närvi probleeme, mis võivad areneda hiljem.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Tume uriin ja silmavalgete muutumine kollaseks või naha (Maksahäirenähtude) on tõenäolisem patsientidel, üle 50-aastastel.

PMS-Isoniasiidi kõrvaltoimed

isoniazid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tuberkuloos, latentne rifampitsiin isoniazid, pyrazinamide, Rifadin rifapentiin, Rimactane

Tuberkuloosi profülaktika rifampitsiin isoniazid, rifabutiin, BCG, Rifadin, Mycobutin

Tuberkuloos, Active tsiprofloksatsiin, Levaquin, levofloksatsiini Avelox, Rifampiini

Mycobacterium kansasii isoniazid, Nydrazid