PMS-dicitrate

Tsitraadid valmistamiseks kasutatakse uriiniga rohkem aluseline (less hape). See aitab ära hoida teatud liiki neerukivid. Tsitraadid on mõnikord kasutatakse koos teiste ravimitega, mis aitab ravida neerukivid, mis võivad ilmneda podagra. Neid hakkpihve veres rohkem aluseline teatud tingimustel

Kasutab PMS-Dicitrate

Tsitraadid on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tsitraadid lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades, need ravimid ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui nad täiskasvanutel.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine tsitraadid eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Uuringud toimet rasedusele ei ole teinud Inimestel või loomadel.

Kuigi ei ole teada, kas tsitraadid erituda rinnapiima, see ravim ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Enne Kasutades PMS-Dicitrate

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad tsitraat. See ei pruugi olla omased PMS-Dicitrate. Palun lugege hoolikalt.

Patsientidel tableti kujul seda ravimit

Patsientidel, kes vedelal kujul ravimit

Patsientidel, kes kristallid moodustavad selle ravimi

Võtke iga annus vahetult pärast sööki või 30 minuti jooksul pärast sööki või magamaminekut suupiste. See aitab ära hoida ravimit põhjustab kõhuvalu või kõhulahtisust.

Joo vähemalt ühe klaasi (8 untsi) vett või muud vedelikku (va piim) iga tund päevasel ajal (umbes 3 liitrit päevas), kui ei ole teisiti määranud arsti poole. See suurendab uriini ja aitab vältida neerukive.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti oluline kui te võtate diureetikumi (vesi pill) või digitaaliseravi ravim südamel.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See on tagada, meditsiin töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Ära söö soolast toitu või kasutada ekstra lauasool oma toidu tarvitamisest tsitraadid. See aitab ära hoida neerukivide ja soovimatuid tagajärgi.

Kontrollige koos oma arstiga enne mistahes pingeline füüsiline tegevus, eriti kui teil on halvas seisundis ja võtate mingeid muid ravimeid. Sport ja teatud ravimid võivad suurendada kaaliumi sisaldust veres.

Õige kasutamine tsitraadi

Patsientidel, kes kaaliumtsitraadi sisaldavaid ravimeid

Patsientidel, kes naatriumtsitraat sisaldavaid ravimeid

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Lõpetage selle ravimi võtmist ja pöörduge koheselt abi kohe, kui mõni järgmistest ilmnemisel

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal PMS-Dicitrate

PMS-Dicitrate kõrvaltoimed