pirbuterooli sissehingamisel

Therapeutic Klass: Bronhilõõgastid

Kasutab pirbuterooli

Farmakoloogilise Klass: Sümpatomimeetilisi

Pirbuterool kuulub perekond tuntud ravimite adrenergiliste bronhilõõgastiteks. Adrenergiliste bronhilõõgastiteks on ravimid, mida sisse hingata läbi suu avada bronhide (õhukanalid) kopsudes. Nad leevendavad köha, hingeldus, õhupuudus, ja rahutu hingamine, suurendades õhuvool läbi bronhide.

pirbuterooli on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest pirbuterooli järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon pirbuterooli või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasuta pirbuterooli lastel alla 12-aastastel ei ole soovitatav.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju pirbuterooli eakatel patsientidel.

Enne Kasutades pirbuterooli

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate pirbuterooli, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades pirbuterool ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise pirbuterooli. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Sissehingatud pirbuterooli kasutatakse spetsiaalset inhalaatorit, mis kaasneb patsiendi juhiseid. Loe suundades hoolikalt enne kasutamist pirbuterooli. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, küsige oma arstilt, et näidata teile, mida teha. Samuti pidage nõu oma arsti regulaarselt kontrollima, kuidas inhalaatorit kasutada, veendumaks, et kasutate seda õigesti.

Kasutage pirbuterooli ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge katkestage pirbuterooli ilma oma arsti. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Ärge lõpetage pirbuterooli või muu astma ravimeid, mis arst on teile ette, kui sa ei ole seda arutanud oma arstiga.

Kui kasutate inhalaatorit esimest korda, või kui te pole seda kasutanud rohkem kui 48 tundi, võib inhalaator anna õige kogus ravimit esimese mahvi. Seega, enne inhalaatori kasutamist, täitke pihustades ravimit kaks korda õhku eemale nägu ja loksutades ka enne iga spray.

Ärge kasutage inhalaatorit pirbuterool ühegi teise ravimiga.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon pirbuterooli või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kui te unustate annuse pirbuterooli, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke pirbuterooli autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edu või oma lapse korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja kontrollida soovimatute mõjude eest meditsiinis.

pirbuterooli võib põhjustada paradoksaalne bronhospasm, mis võib olla eluohtlik. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on köha, hingamisraskused, hingeldus või vilistav hingamine.

Õige kasutamine pirbuterooli

Pöörduge arsti poole, kui hingamisraskused jätkab pärast kasutamist annuses pirbuterooli või kui teie seisund halveneb.

Samuti võite tarvitada põletikuvastast ravimit (nt kortikosteroidid) astma koos pirbuterool. Ärge lõpetage põletikuvastane ravim, isegi kui teie astma tundub parem, kui sa ei rääkinud seda teha arst.

Hüpokaleemia tekkida, kui te kasutate pirbuterooli. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks järgmistest sümptomitest: krambid; vähenenud uriini, suukuivus; suurenenud janu; rütmihäired; isutus; meeleolu muutused; lihasvalu või krambid, iiveldus või oksendamine; tuimus või kipitus käte, jalgade või huuled; õhupuudus või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ärge muutke annust või lõpetage pirbuterooli ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal pirbuterooli

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

pirbuterooli kõrvaltoimed

pirbuterooli

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es

Astma, äge albuterooliga, Ventolin, deksametasoon, PROAIR HFA metüülpredniso-, hüdrokortisoon

KOK, äge albuterooliga, asitromütsiini, Zithromax, Ventolin, PROAIR HFA, Xopenex

KOK, hooldus Spiriva, SYMBICORTiga, albuterooliga, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA