pirbuterooli (sissehingamise) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Sissehingatud pirbuterooli kasutatakse spetsiaalset inhalaatorit, mis kaasneb patsiendi juhiseid. Loe suundades hoolikalt enne ravimi kasutamist. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, küsige oma arstilt, et näidata teile, mida teha. Samuti pidage nõu oma arsti regulaarselt kontrollima, kuidas inhalaatorit kasutada, veendumaks, et kasutate seda õigesti.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge lõpetage ravimi võtmist ilma arstiga nõu. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist või teiste astma ravimeid, mis arst on teile ette, kui sa ei ole seda arutanud oma arstiga.

Kui kasutate inhalaatorit esimest korda, või kui te pole seda kasutanud rohkem kui 48 tundi, võib inhalaator anna õige kogus ravimit esimese mahvi. Seega, enne inhalaatori kasutamist, täitke pihustades ravimit kaks korda õhku eemale nägu ja loksutades ka enne iga spray.

Ärge kasutage inhalaatorit seda ravimit mis tahes muid ravimeid.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

ladustamine

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.