pioglitasooni ja glimepiriidi

Pioglitasoonvesinikkloriid, osa glimepiriidi / pioglitasoonhüdrokloriid, võib põhjustada või ägestada südamepuudulikkuse; jälgida patsientide sümptomite südamepuudulikkuse ravi alustamisel või annuse suurendamisel. Kui südamepuudulikkus arendada, hallata vastavalt kehtivatele standarditele vastavat hooldust. Mõtle katkestamist või annuse vähendamist. Glimepiriidi / pioglitasoonhüdrokloriid ei ole soovitatav patsientidel, kellel on sümptomaatiline südamepuudulikkus ja vastunäidustused NYHA III või IV klassi südamepuudulikkus.

Kasutab pioglitasooni ja glimepiriidi

Ravimite klassi: diabeedi

Keemiline Klass: 2. põlvkonna sulfonüüluurea

Pioglitasooni aitab organismil insuliini paremini. Glimepiriidil stimuleerib insuliini vabanemist pankrease, mis aitab keha omakorda toidu energiaks.

pioglitasooni ja glimepiriidi on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Pioglitasooni ja glimepiriidi tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon pioglitasooni ja glimepiriidi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju pioglitasooni ja glimepiriidi kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades pioglitasooni ja glimepiriidi

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga pioglitasooni ja glimepiriidi kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on hüpoglükeemia ja vananemisega seotud probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine patsientidel, kes said pioglitasooni ja glimepiriidi kombinatsioon.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate pioglitasooni ja glimepiriidi, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades pioglitasooni ja glimepiriidi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades pioglitasooni ja glimepiriidi mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamine pioglitasooni ja glimepiriidi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke pioglitasooni ja glimepiriidi ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

pioglitasooni ja glimepiriidi peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Hoolikalt jälgida spetsiaalse dieedi oma arsti saatis sulle. See on kõige olulisem osa kontrollida oma diabeet ja aitab ravimit tööd korralikult. Samuti kasutada regulaarselt ja test veresuhkru või uriinis vastavalt juhendile.

pioglitasooni ja glimepiriidi tuleb esimese söögikord.

Kui te võtate coleselevam, võtab see vähemalt 4 tundi pärast Duetact ™.

Annus pioglitasooni ja glimepiriidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid pioglitasooni ja glimepiriidi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse pioglitasooni ja glimepiriidi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine pioglitasooni ja glimepiriidi

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et pioglitasooni ja glimepiriidi töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Teatud naistel võib olla suurenenud risk raseduse ajal pioglitasooni ja glimepiriidi. Kui teil on olnud probleeme ovulatsiooni ja oli ebaregulaarne, varasemate perioodide pioglitasooni ja glimepiriidi võib põhjustada ovulatsiooni. See võib suurendada oma võimalusi rasestumise. Kui olete fertiilses eas naistel, siis tuleb arutada rasestumisvastaseid võimalusi oma arstiga.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil esineb valu rinnus, õhupuudus, liigne käte, randmete, pahkluude või jalgade, või kui kiiresti kaalus juurde. Need võivad olla sümptomid tõsine südamehaigus.

pioglitasooni ja glimepiriidi võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia nõuab kohest arstiabi. Kõige tõsisem märke see reaktsioon on väga kiire või ebaregulaarne hingamine, himustama, hingeldust või minestamine. Muud märgid võib hõlmata muudatusi värvi näonaha, väga kiire, kuid rütmihäired või impulss, lööbesarnased tursed nahal ja tursed või tursed silmalaugude või silmade ümbruses. Kui need kõrvaltoimed esinevad, saada hädaabi korraga.

Kui teil on kõhuvalu või kõhuvalu, tume uriin, isutus, iiveldus ja oksendamine, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk, pidage nõu oma arsti kohe. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, nägemise vähenemine, või mis tahes muud nägemishäired tekib, kui olete pioglitasooni ja glimepiriidi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

pioglitasooni ja glimepiriidi võib suurendada luumurdude tekkeriski naistel. Küsige oma arstilt, kuidas hoida oma luud tugevad, et aidata vältida luumurde.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal pioglitasooni ja glimepiriidi

pioglitasooni ja glimepiriidi võib suurendada oma riski põievähi kui te võtate seda rohkem kui 12 kuud. Rääkige oma arstile, kui teil on veri uriinis, sage, tugev või suurenenud tung urineerida, valulik urineerimine, või valu tagasi, alakõhus või mao.

pioglitasooni ja glimepiriidi võib muuta teie naha päikesevalgusele tundlikumaks. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid.

On väga oluline hoolikalt jälgida mingeid juhiseid oma arstiga

pioglitasooni ja glimepiriidi võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase). Madal veresuhkur võib tekkida ka siis, kui sa edasi lükata või jäta eine või suupiste, kasutada rohkem kui tavaliselt, juua alkoholi või ei saa süüa, sest iiveldus või oksendamine. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed tunnevad erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. On oluline, et te õppida, millised sümptomid madala veresuhkru siis tavaliselt on nii, et saate seda ravida kiiresti.

Hüperglükeemia (kõrge veresuhkur) võib tekkida, kui te ei võta piisavalt või jätke annus ravimit, söövad või ei järgi oma söömisharjumused, on palavik või infektsioon, või ei kasuta nii palju kui tavaliselt.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

pioglitasooni ja glimepiriidi kõrvaltoimed

glimepiriidi / pioglitasooni

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Diabeet tüüp 2 metformiin, aspartinsuliinist, glipisiidravi, Januviaga, glimepiriidi, Victoza’ga, Lantus, gliburiidi, pioglitasoon, Invokana, Tradjenta, GLUCOPHAGE Janumet’is Actos, Levemiri Novolog, Humalog, amarüül, Farxiga, ONGLYZAga, Welchol, GLUCOTROL, Trulicity sitagliptiin Bydureon