phyllocontin

Therapeutic Klass: Bronhilõõgastid

Kasutab Phyllocontin

Keemiline Klass: metüülksantiin

Teofülliin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse bronhilõõgastiteks. Bronhilõõgastid on ravimid, mis lõõgastavad lihaseid bronhide (õhukanalid) kopsud. Nad leevendavad köha, hingeldus, õhupuudus, ja rahutu hingamine, suurendades õhuvool läbi bronhide.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga teofülliin lastel. Kuid noorematele lastele 1-aastased on tõenäolisem, et on tõsiseid kõrvaltoimeid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide teofülliini.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga teofülliin eakatel. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad mõju teofülliin kui noorematel täiskasvanutel ja on tõenäolisem, et on neeru, maksa, südame, kopsude ja probleemid, mis võivad vajada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide teofülliin.

Enne Kasutades Phyllocontin

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad teofülliini. See ei pruugi olla omased Phyllocontin. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem seda ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. See ravim toimib kõige paremini, kui on pidev summa veres. Et hoida veres konstantne, seda ravimit iga päev samal ajal ja ei jäta ühtki annust.

Pärast teie või teie laps hakata teofülliin, see on väga oluline, et teie arst kontrollida taset ravimit veres regulaarselt otsustada, kui annust vaja muuta. Hoidke kõik kohtumised testimiseks veres.

Võtke pikendatud vabanemisega kapsel või tablett igal hommikul samal ajal iga päev. Te võite võtta teine ​​annus 10 kuni 12 tundi pärast hommikust annust ja enne õhtusööki, kui arst ei ole teisiti.

Neelake laiendatud vabastav tablett tervikuna. Ärge murda, purustada ega närida. Te võite võtta laiendatud vabastav tablett koos toiduga või ilma.

See on kõige parem võtta pikatoimelist kapsel üks tund enne suure rasvasisaldusega toiduga või ilma toiduta.

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstla või meditsiini tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine teofülliini

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused, eriti esimestel nädalatel pärast seda, kui hakata seda ravimit. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Muutus oma tavalist käitumist või füüsilise heaolu võib mõjutada ravimi toimele organismis. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on järgmised sümptomid selle ravimi kasutamise ajal: iiveldus ja oksendamine, mis jätkab, peavalu, unehäired, krambid või ebaregulaarne südametegevus.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Phyllocontin

Ärge lõpetage või muuta selle ravimi annuse kontrollimata kõigepealt oma arstiga.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

See ravim võib lisada kesknärvisüsteemi (KNS) stimuleeriva efekti kofeiini sisaldavaid toiduaineid või jooke nagu šokolaad, kakao, tee, kohvi ja koolajooke. Vältida söömist või joomist suurtes kogustes neid toite või jooke selle ravimi kasutamise ajal. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Phyllocontin kõrvaltoimed

teofülliin

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Astma, hooldus SYMBICORTiga, albuterooliga, flutikasoon- montelukasti Singulair, Advair Diskus’es, Ventolin, PROAIR HFA

Astma, äge albuterooliga, Ventolin, deksametasoon, PROAIR HFA metüülpredniso-, hüdrokortisoon, teofülliin

Uneapnoe enneaegne teofülliin, kofeiin, aminofülliiniga, Theo-24, Theo-Dur, Uniphyl, Phyllocontin