Phillips piima magneesia

Magneesium kasutatakse toidulisandina üksikisikutele, kes on puudulikud magneesiumi. Kuigi tasakaalustatud toitumise tavaliselt varustab kõiki magneesiumi- inimene vajab, magneesiumi toidulisandeid võib vaja patsient, kes on kaotanud magneesiumi haiguse tõttu või ravi teatud ravimitega.

Kasutab Phillips Magnesia piim

Vähene magneesium võib põhjustada ärrituvust, lihasnõrkus ja südame rütmihäired.

Süstitavad magneesiumi antakse ainult või järelevalve all tervishoiutöötaja. Mõned suulise magneesiumi preparaate on saadaval vaid retsepti alusel. Teised on võimalik osta ilma retseptita.

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

Parim toidust magneesiumi sisaldavad rohelised lehtköögiviljad, pähklid, herned, oad ja terad, mille idu või välimine kiht ei ole eemaldatud. Kare vesi on leitud sisaldada rohkem magneesiumi kui pehme vesi. Dieedi kõrge rasva võib põhjustada vähem magneesiumi imenduda. Cooking võib vähendada magneesiumi sisaldust toidus.

Ööpäevane kogus magneesiumi vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Tavaline soovitatav ööpäevane tarbimine milligrammides (mg) Magneesiumi on üldiselt määratletud järgmiselt

Kui te võtate toidulisandina ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest neid toidulisandeid, siis tuleks kaaluda järgmist

Tähtsust Dieet

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Uuringud on näidanud, et vanemad täiskasvanud võivad olla madalamad tasemed veres magneesiumi kui noorematel täiskasvanutel. Teie tervishoiutöötaja võib soovitada, et te võtate magneesiumi täiendada.

Eriti oluline on, et te saate piisavalt vitamiine ja mineraalaineid, kui olete rasestunud ja mis te jätkuvalt saada õige kogus vitamiine ja mineraalaineid kogu oma raseduse. Tervisliku kasvu ja loote areng sõltub ühtlase toitainete ema. Siiski, võttes suures koguses toidulisandite raseduse ajal võib olla kahjulik nii emale ja / või lootele ja seda tuleks vältida.

See on eriti oluline, et te saada õige kogus vitamiine ja mineraalaineid, nii et teie laps on ka saada vitamiine ja mineraale vaja kasvada korralikult. Siiski, võttes suures koguses toidulisandi imetamise ajal võib olla kahjulik nii emale ja / või laps ja seda tuleks vältida.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest toidulisanditest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades toidulisanditest Selle klassi mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada toidulisanditest selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad magneesiumi täiendada. See ei pruugi olla omased Phillips Magnesia piim. Palun lugege hoolikalt.

Magneesium toidulisandeid tuleks võtta koos toiduga. Võttes magneesiumi toidulisandeid tühja kõhuga võib põhjustada kõhulahtisust.

Füüsiliste isikute puhul võtab pikatoimelist kujul see toidulisand

Füüsiliste isikute puhul võtab pulbri kujul see toidulisand

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate võtta oma magneesiumi toidulisand üks või mitu päeva ei ole põhjust muretsemiseks, sest see võtab aega, oma keha, et saada tõsiselt madal magneesiumi. Kui aga teie tervishoiutöötaja on soovitatav võtta magneesiumi, püüa meeles pidada seda suunatakse iga päev.

Enne Kasutades Phillips Magnesia piim

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine magneesiumi täiendada

Phillips Magnesia piim kõrvaltoimed