permetriini (lokaalselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

ladustamine

Hoidke seda ravimit eemale silmad. Kui te satub juhuslikult silma, loputage neid põhjalikult veega korraga.

Permethrin kreemiga, mida kasutatakse raviks täid, tuleb mahuti, mis omab ainult üks ravi. Kasuta nii palju ravimit te vajate ja visake järelejäänud kreemiga korralikult.

Raviks peatäisid (1% kreem)

Peatäisid saab kergesti üle minna ühelt isikult teisele otsese kontakti kaudu riided, mütsid, sallid, voodipesu, käterätid, washcloths, hiusharjojen ja kammid, või karvad nakatunud inimest. Seega kõik liikmed oma majapidamises tuleks uurida peatäisid ja saama ravi, kui nad on leitud nakatunud. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Raviks sügelised (5% kreem)

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.