perfenasiin ja amitriptüliin

Eakad dementsusega patsiendid seotud psühhoos raviti atüüpiliste antipsühhootiliste ravimitega on suurenenud risk surma võrreldes platseeboga. Kuigi surmapõhjuste kliinilistes uuringutes varieeriti enamik surmajuhtumeid näis olevat kardiovaskulaarsed (nt südamepuudulikkus, äkksurm) või nakkusliku (nt pneumoonia) iseloomuga. Vaatlusuuringud näitavad, et antipsühhootilised ravimid võivad suurendada suremust. On nendest uuringutest selge, mil määral suremuse leiud võivad olla tingitud Antipsühhootikum vastandina Patsientide iseloomustus. Perfenasiin ja amitriptüliin hüdrokloriid ei ole heaks kiidetud patsientide raviks Dementsusega seotud psühhoos. Antidepressandid suurenenud suitsidaalse mõtlemise ja käitumise lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel lühiajalistes uuringutes depressiooniga (depressiooniga) ja teised psühhiaatriliste häirete. Lühiajaline uuringud ei näidanud suurenenud suitsiidirisk antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanutel kaugemale vanus 24, ja seal oli riski vähenemine antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanud vanuses 65 ja vanemad. See risk peab olema tasakaalus kliiniline vajadus. Tuleb patsienti hoolikalt jälgida kliinilise halvenemise, suitsidaalsust või ebatavaliste muutuste suhtes käitumises. Perekondadele ja hooldajatele tuleb teavitada vajadusest jälgida ja suhtlemine Väljakirjutamisõigust. Perfenasiin ja amitriptüliin hüdrokloriid ei ole heaks kiidetud kasutamiseks lastel.

Kasutab perfenasiin ja amitriptüliin

Therapeutic Klass: tritsüklilised antidepressandid / fenotiasiini Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: fenotiasiini

Keemiline Klass: piperasiini (klass)

See kombinatsioon on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest perfenasiin ja amitriptüliin, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon perfenasiin ja amitriptüliin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Teatud kõrvaltoimed, nagu lihaskrambid näo, kaela ja tagasi, tic-like või tõmblemine liigutused, võimetus liigutada silmi, keerates keha või nõrkus kätes ja jalgades, on tõenäolisem lastel , kes on tavaliselt tundlikum kui täiskasvanuid mõned kõrvaltoimed perfenasiin ja amitriptüliin kombinatsioon.

Enne Kasutades perfenasiin ja amitriptüliin

Perfenasiin ja amitriptüliin kombinatsioon tuleb kasutada ettevaatusega laste depressioon. Uuringud on näidanud, sündmuste laste mõelnud enesetapule või enesetapuni kliiniliste uuringute perfenasiin ja amitriptüliin. Rohkem uuring on vajalik, et olla kindel, et perfenasiin ja amitriptüliin kombinatsioon on ohutu ja efektiivne lastel

Segadus, nägemishäired, pearinglus või minestamine, unisus, suukuivus, kõhukinnisus, probleemid urineerimisel, värisemine, käte ja sõrmede ja Düskineesianähtude (nagu kontrollimatud liigutused suu, keele, lõua, käte ja / või jalad) on eriti tõenäoline eakatel patsientidel. Vanemad patsiendid on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanud mõju perfenasiin ja amitriptüliin kombinatsioon.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate perfenasiin ja amitriptüliin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades perfenasiin ja amitriptüliin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades perfenasiin ja amitriptüliin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades perfenasiin ja amitriptüliin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades perfenasiin ja amitriptüliin koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate perfenasiin ja amitriptüliin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades perfenasiin ja amitriptüliin koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate perfenasiin ja amitriptüliin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise perfenasiin ja amitriptüliin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Et vähendada seedehäired, võtab perfenasiin ja amitriptüliin kohe pärast sööki või koos toiduga, kui arst ei ole seda soovitanud võtta tühja kõhuga.

Ärge võtke rohkem perfenasiin ja amitriptüliin ja ei võta seda sagedamini kui teie arst määras. See on eriti oluline eakatele patsientidele, kuna nad on tundlikumad mõju perfenasiin ja amitriptüliin.

Vahel perfenasiin ja amitriptüliin kombinatsioon tuleb võtta mitu nädalat enne oma täieliku toime saavutamiseks.

Annus perfenasiin ja amitriptüliin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste perfenasiin ja amitriptüliin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse perfenasiin ja amitriptüliin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine perfenasiin ja amitriptüliin

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused võimaldavad annuse kohandamiseks ning aitab vähendada kõrvaltoimeid.

Ärge lõpetage perfenasiin ja amitriptüliin ilma arstiga. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus võtate enne ravi täielikku lõpetamist. See aitab vältida kõrvaltoimeid ja vältida teie seisund sagenemist.

Ärge võtke perfenasiin ja amitriptüliin kahe tunni jooksul antatsiidide või ravim kõhulahtisus. Võttes need tooted liiga lähestikku võib perfenasiin ja amitriptüliin vähem efektiivne.

perfenasiin ja amitriptüliin lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis põhjustavad unisust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide- või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate perfenasiin ja amitriptüliin.

Enne võttes mingit operatsiooni, hambaravi või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te võtate perfenasiin ja amitriptüliin. Võttes perfenasiin ja amitriptüliin kombinatsioon koos ravimitega, mida kasutatakse operatsiooni ajal või hamba- või erakorralise ravi võib suurendada kesknärvisüsteemi pärssivat toimet.

Perfenasiin ja amitriptüliin kombinatsioon võib põhjustada mõnedel inimestel tuleb erutatud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teie või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal perfenasiin ja amitriptüliin

perfenasiin ja amitriptüliin võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või uimasust, kui nad on tavaliselt, eriti esimese paari ravinädala jooksul. Isegi kui perfenasiin ja amitriptüliin võetakse ainult enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Veenduge, et teate kuidas reageerite Perfenasiin ja amitriptüliin enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata. Kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

perfenasiin ja amitriptüliin võib teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga võtmise ajal perfenasiin ja amitriptüliin, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse. Samuti kuum vann või sauna võib põhjustada pearinglust või nõrkust.

Perfenasiini ja amitriptüliin samaaegne kasutamine võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kummi või kommid sulavad bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Perfenasiin võib põhjustada naha tundlikumad päikesevalguse kui see tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada nahalöövet, sügelust, punetust või muid naha värvimuutus või raske päikesepõletus. Kui hakata perfenasiin ja amitriptüliin

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, perfenasiin (kaasa selles kombinatsioonis ravim) võib mõnikord põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Düskineesianähtude (liikumine häire) võivad tekkida ja ei lähe ära pärast ravimi kasutamise lõpetamist. Märgid Düskineesianähtude hulka trahvi, spiraalikujuline keele liigutused või muud kontrollimatud liigutused suu, keele, põsed, lõug, või käed ja jalad. Muud tõsine, kuid harva esinevad kõrvaltoimed võivad ilmneda ka. Nendeks on tugev lihasjäikus, palavik, ebaharilik väsimus või nõrkus, kiire pulss, hingamisraskused, suurenenud higistamine, kusepidamatus ja krambid (maliigne neuroleptiline sündroom). Teie ja teie arst peab arutama hea perfenasiin ja amitriptüliin teevad samuti riskide võtmist.

perfenasiin ja amitriptüliin kõrvaltoimed

amitriptüliin / perfenasiin

Lõpetage perfenasiin ja amitriptüliin ja saada erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest ilmnemisel

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Pärast kasutamise lõpetamist perfenasiin ja amitriptüliin, siiski võib toota mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Pärast kasutamise lõpetamist perfenasiin ja amitriptüliin, siiski võib toota mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärevus Xanax, Lexapro, Cymbalta, alprasolaami, atenolooli, lorasepaami hüdroksütsiin, estsitalopraam

Agitatsioon olansapiin, loksapiiniga, amitriptüliin / perfenasiin, Triavil, Zyprexaga intramuskulaarselt, Etrafon, Adasuve, Duo-Vil

Depressioon Xanax, trasodoonil, tsitalopraam, sertraliin, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac