penitsilliin

Üldnimetus: penitsilliin V (pen i aknalaud aastal); Brand Nimed: PC Pen VK, Pen-V

Penitsilliin V on antibiootikum penitsilliini rühm narkootikume. See võitleb bakterite keha.

Penitsilliin V kasutatakse raviks palju erinevaid infektsioone põhjustavad bakterid, nagu kõrvainfektsioone ,.

Penitsilliin V võib kasutada ka muudel eesmärkidel ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete allergiline penitsilliini V või mõne muu penitsilliini antibiootikum, nagu amoksitsilliin (Amoxil), ampitsilliin (Omnipen, Principen), karbenitsilliin (Geocillin), dikloksatsilliiniga (Dycill, Dynapen) või oxacillin (Bactocill) .

Enne penitsilliin V, rääkige sellest oma arstile, kui te olete allergiline tsefalosporiinid nagu Ceclor, Ceftin, Duricef, Keflex, ja teised, või kui teil on astma, neeruhaigus, verejooks või vere hüübimise häire, ajalugu kõhulahtisus põhjustatud võttes antibiootikumide, või on varem esinenud mingeid allergia.

Penitsilliin V saavad rasestumisvastaseid tablette vähem tõhus, mis võib põhjustada raseduse. Enne ravimi kasutamist öelge oma arstile, kui te kasutate rasestumisvastaseid tablette. Võtke penitsilliin V kogu aeg arsti poolt. Teie sümptomid võivad paraneda enne nakkuse täielikku. Penitsilliin V ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp. Ärge andke seda ravimit teisele isikule, isegi kui neil on samad sümptomid sina.

Antibiootikumid võivad põhjustada kõhulahtisust, mis võib olla märk uue nakkuse. Kui teil on vesine või sisaldab verd, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage ravimeid kõhulahtisuse peatamiseks, kui arst on teile rääkinud.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete allergiline penitsilliini V või mõne muu penitsilliini antibiootikumi, näiteks

amoksitsilliin (Amoxil, Amoxicot, Biomox, Dispermox, Trimox)

ampitsilliin (Omnipen, Principen)

karbenitsilliin (Geocillin)

dikloksatsilliiniga (Dycill, Dynapen); või

oxacillin (Bactocill).

Enne penitsilliin V, rääkige sellest oma arstile, kui te olete allergiline mõne ravimi suhtes (eriti tsefalosporiinid nagu Ceclor, Ceftin, Duricef, Keflex, ja teised), või kui teil on

astma

neeruhaigus

verejooks või vere hüübimise häire

esinenud kõhulahtisus põhjustatud antibiootikumide võtmist; või

varem esinenud tüüpi allergia.

Kui teil on mõni neist seisunditest, võite vajada annuse kohandamist või spetsiaalseid teste, et ohutult võtta penitsilliini V.

FDA raseduse kategooria B. penitsilliin V ei ole eeldatavasti kahjulik sündimata lapsele. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal. Penitsilliin V saavad rasestumisvastaseid tablette vähem tõhus, mis võib põhjustada raseduse. Enne ravimi kasutamist öelge oma arstile, kui te kasutate rasestumisvastaseid tablette. Penitsilliin V võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Ärge kasutage seda ravimit ilma oma arsti, kui te toidate rinnaga last.

Võtke penitsilliin V täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Ärge võtke ravimit suuremates kogustes või kauem kui arsti poolt soovitatud. Järgige oma retseptil.

Te võite võtta penitsilliin V koos toiduga või ilma.

Et olla kindel penitsilliini V aitab teie haigust, teie verd tuleb testida regulaarselt. Teie neeru või maksa funktsioon võib olla vaja testida. Ärge jätke vahele ühtegi arsti juurde minekut.

Raputa (vedelus) ning vahetult enne annuse mõõtmist. Et olla kindel, et sa saad õige annuse, mõõtke vedelikku märgitud mõõtelusikaga või meditsiini tassi, mitte tavalise supilusikaga. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

Võtke penitsilliin V kogu aeg arsti poolt. Teie sümptomid võivad paraneda enne nakkuse täielikku. Penitsilliin V ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp. Ärge andke seda ravimit teisele isikule, isegi kui neil on samad sümptomid sina.

Penitsilliin V võib põhjustada ebatavalisi tulemusi teatud meditsiinilised testid. Rääkige arstile, kes ravib teid, et te kasutate penitsilliini V.

Hoida penitsilliin V tabletid toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse. Hoidke vedelik penitsilliin V külmkapis, kuid ei võimalda seda külmutada. Visake vedelik, mis ei ole kasutatud 14 päeva jooksul pärast seda segati apteegis.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Kui on peaaegu aeg võtta järgmine annus, jätke unustatud annus vahele ja võtke ravimit järgmisel ettenähtud aega. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole, kui te arvate, et olete kasutanud liiga palju seda ravimit.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla segasus, käitumishäired, raske nahalööve, urineerimise vähenemine või krambid (voolukatkestuse või krambid).

Antibiootikumid võivad põhjustada kõhulahtisust, mis võib olla märk uue nakkuse. Kui teil on vesine või sisaldab verd, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage ravimeid kõhulahtisuse peatamiseks, kui arst on teile rääkinud.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni penitsilliin V: lööve; hingamisraskused; näo, huulte, keele või kõri. Helistage oma arstile, kui teil on mõni neist tõsistest kõrvaltoimetest

vesine või verine

palavik, külmavärinad, valud kehas, gripisümptomid

lihtne verevalumid või verejooksud, ebatavaline nõrkus

urineerimise vähenemine või üldse mitte

raske nahalööve, sügelus või koorimise

agitatsioon, segasus, ebatavalised mõtted või käitumine; või

krambid (voolukatkestuse või krambid).

Vähem tõsised penitsilliin V kõrvaltoimed on tõenäolisem, nagu

iiveldus, oksendamine, kõhuvalu

tupe sügelus või heakskiidu

peavalu

paistes, must, või “karvane” keel; või

kandidoos (valged laigud või suus või kurgus).

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Enne penitsilliin V, rääkige sellest oma arstile, kui te kasutate mõnda järgnevatest ravimitest

metotreksaat (Rheumatrex, Trexall); või

probenetsiidile (Benemid).

See loetelu ei ole täielik ja võib olla teisi ravimeid, mida saab suhelda penitsilliin V Rääkige oma arstile kõikidest retseptidest ja ravimitest, mida kasutate. See hõlmab vitamiinid, mineraalid, taimsed ravimid ja teiste arstide poolt. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

Version: 6.02. Paranduse kuupäev: 2010/12/15 05:01:39.