PEG-intron

PegIntron (R) võivad põhjustada või süvendada surmaga või eluohtlik neuropsühiaatrilised, autoimmuunhaiguste, isheemilise ja nakkushaigused. Tähelepanelikult jälgida ja tagasi ravi püsivalt raske või süvenemise nähud või sümptomid need tingimused. Kasutage ribaviriiniga: ribaviriin võib põhjustada sünnidefekte ja loote surma ja äärmise ettevaatusega tuleb vältida rasedaks jäämist ja Meespatsientide patsientidel. Ribaviriin põhjustab hemolüütiline aneemia, mis võib põhjustada halvenemiseni südamehaigus.

Sylatron (TM): risk tõsiste depressioon koos enesetapumõtete ja suitsidaalse lõpuleviidud enesetappe ja muude raskete neuropsühiaatrilised häired on suurenenud Alfainterferoonide, sealhulgas alfa-2b. Püsivalt lõpetada alfa-2b patsientidel püsivalt raske või süvenemise nähud või sümptomid depressiooni, psühhoosi või entsefalopaatia. Need häired ei taandu pärast lõpetamist alfa-2b.

Kasutab PEG-intron

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: Interferoon, Alfa (klass)

Alfa-2b süstimisel kasutatakse ka vältida pahaloomuline melanoom (teatud tüüpi nahavähki) tagasi tulla, kui see on kirurgiliselt eemaldada. Seda ravimit tuleb alustatud 84 päeva pärast operatsiooni, et eemaldada lümfisõlmed, mis sisaldavad vähki.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, alfa-2b kasutatakse teatud patsientidel järgmiste meditsiiniline seisund

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Enne Kasutades PEG-Intron

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Pegintron® lastel alla 3-aastastele. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Sylatron ™ lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga alfa-2b süstimisel eakatel. Kuid eakatel patsientidel on tõenäoliselt tundlikumad Selle ravimi toime, ja on tõenäolisem, et on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega seda ravimit.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad alfa-2b. See ei pruugi olla omased PEG-Intron. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile või teie lapsele seda ravimit. Ravim manustatakse shot naha all. Sul võib olla õpetanud, kuidas anda seda ravimit kodus. Veenduge, et mõista kõiki juhiseid enne endale süstida. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

Iga pakendi peginterferoon alfa-2b sisaldab ravimi juhendis ja patsiendi juhendile. Lugege see leht hoolikalt ja veenduge, et mõistate

Kui teil on küsimusi kõik see, pidage nõu oma arsti.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Kui te kasutate seda ravimit kodus, võib arst teile süstitakse ravimit enne magamaminekut ja võtta ravimeid (nt paratsetamool, Tylenol®) 30 minutit enne süstimist. See aitab vältida ühise “gripilaadsed” sümptomid nagu palavik, külmavärinad, peavalu, lihas- või liigesevalu või väsimus. Ka joomine ekstra vedelikku võib aidata, kui teil tekivad need kõrvaltoimed.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine peginterferoon alfa-2b

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke avamata viaali seda ravimit toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Avatud viaali meditsiinis tuleb kasutada kohe.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Pärast segamist ravimit, kasuta seda kohe. Kui te ei suuda seda teha, võib segu hoida külmkapis 24 tundi. Visake segatud ravim, mis ei ole kasutatud selle aja jooksul. Ärge külmutage.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

Ettevaatusabinõud Kuigi kasutades PEG-intron

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kasutades alfa-2b koos ribaviriiniga raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Need ravimid võivad samuti põhjustada sünnidefekte, kui isa kasutab seda, kui tema seksuaalse partner rasestub. Kui tekib rasedus, kui te kasutate neid ravimeid, siis rääkige sellest kohe oma arstile.

Negatiivse rasedustesti, on vaja naisi, kes on fertiilses eas enne seda ravimit ja ribaviriiniga. Naine patsientide ja Meespatsientide patsiendid peavad kasutama 2 rasestumisvastast vahendit ravi ajal ja 6 kuud pärast ravi lõppu. Naine peab patsientide regulaarne rasedustestid kombineeritud ravi ajal.

See ravim võib suurendada enesetapumõtteid inimeste või ilma ajalugu vaimuhaigus. See ravim võib põhjustada ka retsidiivi inimesed, kellel on esinenud ainete kuritarvitamist. Rääkige oma arstile, kui te tunnete end rohkem depressioonis või eksponeerida agressiivne käitumine. Samuti rääkige oma arstile kohe, kui teil on enesevigastamismõtted. Teatama mistahes ebatavalisest mõtted või käitumine, mis teid häirib, eriti kui need on uued või süvenevad kiiresti. Veenduge, et teie hooldaja teab, kui teil on unehäired, ärrituvad kergesti, on suurt kasvu energia, või hakata tegutsema mõtlematud. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu või tugevad tunded, nagu närvilisus, vihane, rahutu, vägivaldne või hirmul. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid ravi ajal ja kuni 6 kuud pärast ravi, rääkige sellest oma arstile või oma lapse arstile.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisprobleemid, neelamisraskused, või käte, näo või suu samas teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Tõsised allergilised reaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõtv nahk, palavik või külmavärinad, lööve või welts, punane nahakahjustused, raske akne või nahalööve või haavandid või haavandid nahal, kui teie või teie laps kasutate seda meditsiinis.

Pöörduge kohe arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, silmavalu või muu muutus tekib nägemise ajal või pärast ravi. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

PEG-intron kõrvaltoimed

PegIntron (alfa-2b)

Alfa-2b süsti kombineerida ribaviriiniga võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada mitmeid vereliistakuid, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõud teie või teie laps saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Alfa-2b süsti kui kasutatakse koos ribaviriiniga võib põhjustada hammaste ja igemete probleeme. Need ravimid võivad põhjustada suukuivus ja suukuivus võib kahjustada teie hammaste ja igemete, kui te võtate neid ravimeid pikka aega. Et vältida seda tingimust, hoolikalt oma hambaid vähemalt kaks korda päevas ja regulaarselt külastab oma hambaarsti. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on sümptomid, mis võivad põhjustada pankreatiit. See hõlmab äkiline ja äge kõhuvalu, külmavärinad, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, palavik, või peapööritus.

Lapsed, kes kasutavad alfa-2b ja ribaviriini kombinatsioon võib olla kaalulangus ja majanduskasv aeglustus. Enamik lapsi on spurdi ja kaalus pärast ravi lõppu. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Perifeerne neuropaatia võib tekkida, kui te kasutate seda ravimit koos Telbivudiiniga (Tyzeka®). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on võttes põletamine, tuimus, kipitus, valulik aistingud, käed või jalad, või jalad.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Melanoom Opdivo, nivolumab, Keytruda, pembrolizumab, dakarbasiiniga, Yervoy

B-hepatiidi Vireadile entekaviir lamivudiini, tenofoviiri Epivir’iga, Baraclude’iga

C-hepatiit Harvoni ribaviriin Sovaldi, sofosbuvir, Zepatier, Daklinza

Melanoom, Metastaatilised Opdivo, nivolumab, Keytruda, pembrolizumab, Yervoy, ipilimumab