pediotic

Therapeutic Klass: nakkusvastast / põletikuvastaseid Kombineeritud

Kasutab Pediotic

Farmakoloogilise Klass: neerupealise Glükokortikoidseid

Keemiline Klass: Neomycin

Neomütsiini, polümüksiini B ja hüdrokortisooni ettevalmistus on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine kõrvasisest neomütsiini, polümüksiini B ja hüdrokortisooni ettevalmistamisel lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades, see preparaat ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine kõrvasisest neomütsiini, polümüksiini B ja hüdrokortisooni ettevalmistamisel eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades, see preparaat ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Enne Kasutades Pediotic

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad neomütsiini, polümüksiini b ja hüdrokortisoon. See ei pruugi olla omased Pediotic. Palun lugege hoolikalt.

Sul võib soojendada kõrva langeb kehatemperatuur (37 ° C või 98,6 ° F), kuid mitte rohkem, hoides pudelit käes paar minutit enne ravimi kasutamine. Kui ravimit saab liiga kuum, võib murda ja ei tööta üldse.

Kasutada

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie sümptomid on kadunud. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie sümptomid ei parane 1 nädala jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ärge kasutage seda ravimit üle 10 päeva ei ole teisiti arst.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Nõuetekohase kasutamise neomütsiini, polümüksiin b ja hüdrokortisoon

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Väliskõrvapõletike CIPRODEXi, Cortisporin kõrva-, tseftasidiimist, bensokaiinis kõrva-, äädikhape kõrva-, Fortaz, Cortisporin-TC, Vosol, Coly-Mycin S

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Pediotic

Keskkõrvapõletik amoksitsilliin, asitromütsiini, Augmentin, cephalexin, Bactrim, Keflex, Zithromax, cefdinir, sulfametoksasool / trimetoprim, erütromütsiin, tseftriaksooni klaritromütsiin

 või minna liituda Pediotic tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Pediotic kõrvaltoimed

Pediotic (hüdrokortisoon / neomütsiini / polümüksiin b kõrvasisest)