Paxil’it cr

Antidepressandid võivad suurendada suitsidaalse mõtlemise ja käitumise lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel depressiooniga ning teiste psühhiaatriliste häiretega. See risk ei täheldatud patsientidel, vanemad kui 24 aastat ja risk vähenes patsientidel 65 aastased või vanemad. Hoolikalt jälgida igas vanuses patsientide kliinilise halvenemise ja suitsidaalsete mõtete ja käitumise. Paroksetiinvesinikkloriidina ei ole heaks kiidetud kasutamiseks lastel

Antidepressandid suurendavad riski enesetapumõtete mõtlemist ja käitumist .. On suurenenud risk lastel, noorukitel ja noortel täiskasvanutel lühiajalistes uuringutes depressiooniga ning teiste psühhiaatriliste häiretega. Lühiajalised uuringud ei näidanud suurenenud suitsiidirisk antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanutel kaugemale vanus 24, ja seal oli riski vähenemine antidepressantidega võrreldes platseeboga täiskasvanud vanuses 65 ja vanemad. See risk peab olema tasakaalus kliiniline vajadus. Tuleb patsienti hoolikalt jälgida kliinilise halvenemise, suitsidaalsust või ebatavaliste muutuste suhtes käitumises. Perekondadele ja hooldajatele tuleb teavitada vajadusest jälgida ja suhtlemine Väljakirjutamisõigust. Pole lubatud kasutada lastel.

Kasutab Paxil’it CR

Therapeutic Klass: Antidepressant

Farmakoloogiline Klass: serotoniini tagasihaarde inhibiitor

Paroksetiin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse selektiivsed serotoniini tagasihaarde inhibiitorid (SSRI). Need ravimid arvatakse toimivat aktiivsuse suurendamise keemilise serotoniin ajus.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Paxil’it CR

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju paroksetiini lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kasuta Brisdelle ™ ei ole näidustatud lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga paroksetiini eakatele. Kuid eakad patsiendid võivad olla tundlikumad ravimi toime kui noorematel täiskasvanutel ja on tõenäolisem, et on hüponatreemia (madal naatriumi sisaldus veres), mis võib vajada ettevaatlik ja kohandamist annus saanud patsientidel.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad paroksetiin. See ei pruugi olla omased Paxil’it CR. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi, et saada teie seisundist nii palju kui võimalik. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Järgige hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Paroksetiin võib võtta koos toiduga või ilma.

Sa võib-olla paroksetiini kuu või kauem, enne kui tunnete end paremini.

Kui te võtate suukaudne suspensioon, raputa pudelit enne iga annuse. Kasutage väike mõõtetass või mõõtelusikas mõõta iga annuse. Teelusikatäit ja supilusikatäit, mida kasutatakse teenindavad ja söömist ei mõõda täpsed summad.

Tablett tuleb alla neelata või pikema vabastav tablett tervikuna. Ärge purustage, murdke või närida.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Õige kasutamine paroksetiini

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused võimaldavad muutusi teie annust ja vähendada kõrvaltoimeid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Paxil’it CR

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ärge võtke paroksetiini monoaminooksüdaasi (MAO) inhibiitorite (nt isocarboxazid [Marplan®], linesoliidravi [Zyvox®], metüleensinisest süsti, fenelsiin [Nardil®], selegiline [Eldepryl®], tranüültsüpromiin [Parnate®]). Ärge alustage ajal paroksetiini 2 nädalat pärast te lõpetate MAO inhibiitor ja oota 2 nädalat pärast ravi lõpetamist paroksetiin, enne kui alustavad MAO inhibiitor. Kui te võtate neid koos või ei oota 2 nädalat, siis võib tekkida segadus, ärevus, rahutus, mao või soolestiku sümptomeid, äkki kõrge kehatemperatuur, väga kõrge vererõhk või raske krambid.

Ärge võtke pimosiid (Orap®) või tioridasiin (Mellaril®), kui te kasutate seda ravimit. Kasutades neid ravimeid koos võib põhjustada väga tõsiseid probleeme südamega.

Paroksetiin võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui koos mõningate teiste ravimitega. Ärge kasutage paroksetiini buspirooniga (Buspar®), fentanüül (Abstral®, Duragesic®), liitium (Eskalith®, Lithobid®), trüptofaan, naistepuna või mõne valu või migreeni ravimid (nt rizatriptaani sumatriptaan, tramadool , Frova®, Imitrex®, Maxalt®, Relpax®, Ultram®, Zomig®). Kontrollige koos oma arstiga, enne kui võtate teisi ravimeid paroksetiin.

See ravim võib vähendada summa sperma mehed ja mõjutab nende võimet saada lapsi. Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist.

Paroksetiin võib mõni teismeliste ja noorte täiskasvanute tuleb erutatud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Mõned inimesed võivad olla unehäired, ärrituvad kergesti, on suur tõus energia, või hakata tegutsema hoolimatu. Kui teie või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile. Las arst teadma, kui teil või kellelgi teie perekonnast on bipolaarne häire (maniakaal-depressiivse) või on üritanud enesetappu.

Ärge äkki lõpetate ravimi võtmise, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See vähendab võimalust, võttes võõrutusnähte nagu ärevus, hingamisraskused, valu rinnus, segasus, kõhulahtisus, pearinglus või peapööritus, kiire pulss, peavalu, suurenenud higistamine, lihasvalu, iiveldus, rahutus, nohu, probleeme uinumisega, värisemine või värisemine, ebatavaline väsimus või nõrkus, nägemishäired või oksendamine.

Paxil’it CR kõrvaltoimed

Paxil’it CR (paroksetiin)

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekivad järgmised sümptomid esimestel nädalatel paroksetiinravi: võimetus istuda, pead liikuma või rahutus.

Alkoholi tarvitamist ei soovitata patsientidele, kes võtavad paroksetiin.

Paroksetiin võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või nägemise hägustumist. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole märguanne või võimalik näha selgelt.

Hüponatreemia (madal naatriumi sisaldus veres) võivad esineda selle ravimiga. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on segaduses, keskendumisraskusi, peavalu, mäluhäireid, nõrkus ja tasakaaluhäired.

See ravim võib suurendada oma riski verejooksu probleeme. Veenduge, et teie arst teaks, kui te võtate teisi ravimeid, mis vedeldavad verd, nagu aspiriin, mittesteroidsed põletikuvastased ained, mida nimetatakse ka mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (nt diklofenak, ibuprofeen, naprokseen, Advil®, Aleve®, Celebrex®, Voltaren®) või varfariini (Coumadin®, Jantoven®).

See ravim võib suurendada luumurdude riski. Rääkige oma arstile, kui teil esineb seletamatu luuvalu, hellus, turse või verevalumid. Samuti küsige arstilt, kuidas hoida oma luud tugevad, et aidata vältida luumurde.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärevus Xanax, Lexapro, Cymbalta, alprasolaami, atenolooli, lorasepaam

Depressioon Xanax, trasodoonil, tsitalopraam, sertraliin, Zoloft, Lexapro

Generaliseerunud ärevushäire Lexapro, Cymbalta, estsitalopraami, venlafaksiin, duloksetiini, paroksetiin

Sotsiaalne ärevushäire sertraliin, Zoloft, venlafaksiin, paroksetiin, Paxil’it, Effexor XR