patogeen genoomika ja sellega seotud algatusi

Bioinformaatika õppevarakeskusi

Genoomika Centers for Nakkushaigused

Pange tähele, et informatsioon selle lehe ei ole ette nähtud täieliku nimekirja theernment kõrgtehnoloogiat algatusi. Lisateavet leiate Research Rahastamine ja ressursid Teadlased lõigud.

Bioinformaatika õppevarakeskusi (BRCs) annab teadlaste genoomi ja sellega seotud andmete theernment A-kategooria C patogeenid; põhjustavate patogeenide areneva ja taaspuhkeda nakkushaigused; ja selgrootu vektorid nakkushaigusi. BRCs on kaasata erinevaid teadus- andmetüüpe, et lisada genoomika jada andmeid, funktsionaalne genoomika ja proteoomika andmeid, peremees / patogeeni interaktsioone, epidemioloogia, fenotüübid kliiniliste isolaatide ja nendega seotud metaandmed, mis on kogutud avaliku andmekogud ja / või tekkinud muid algatusi rahastatud theernment.

Gripp Research Database

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Dr Alison Yao.

Struktuurifondide Genoomika Centers for Nakkushaigused

Genoomsed Centers for Nakkushaigused osutada kiiret ja kuluefektiivne tootmise kõrge kvaliteediga genoomi järjestuse ja kõrge tootlikkusega genotüpiseerimise theernment A-kategooria C prioriteet patogeenid, mis on seotud organismid, kliiniliste isolaatide tihedalt seotud liikide selgrootute vektorid nakkushaiguste ja mikroorganismide eest vastutab tekkivate ja taas puhkeda nakkushaigused ja nende võõrustajad.

Liikmed teadlaskonnas võib nõuda mikroobide genoomi sekveneerimine samuti inimese ja mikroobide genotüpiseerimine teenuseid.

Systems Biology Nakkushaiguste Research

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Dr Maria Y. Giovanni.

Gripi Research Database on integreeritud andmete ja analüüsi vahend gripi teadlased, mis sisaldab genoomi, kliiniline, eksperimentaalne epitoop, valve, virulentsuse, edastamise ja peremeesorganismide ring andmeid. Ressurss võimaldab kasutajatel otsida, alla laadida, märkmed, ekraani ja analüüsida gripiviirus uuringute andmeid.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Dr Alison Yao.

Kaks struktuurifondide Genoomika Centers katseliselt iseloomustavad kolmemõõtmelise aatomstruktuurist suunatud valgud kasutades state-of-art, kõrge tootlikkusega struktuursete bioloogia tehnoloogiaid. Valgud valitakse välja patogeenide theernment A-kategooria C patogeenide ja põhjustavad organismid areneva ja taaspuhkeda haigusi.

Liikmed teadlaskonnas võib taotleda määramist 3-D valgu struktuurid. Sequence-kontrollitud kloonid on saadaval ka läbi keskused.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Dr Alison Yao.

Viis süsteemibioloogia keskused koos kasutades arvutuslikke ja eksperimentaalsed meetodid analüüsida, tuvastada, mõõta, mudel ja ennustada üldist dünaamikat mikroorganismid “molekulaarset võrgustike, sealhulgas nende peremees interaktsioonide.

Täpsema informatsiooni saamiseks pöörduge Dr Vivien Dugan ja dr Alison Yao.